Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szégyellitek a testeteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szégyellitek a testeteket szex közben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha például leültök, vagy olyan pózba vagytok, hogy pl. a hasatokon látszik az úszógumi, vagy mondjuk narancsbőrös a feneketek. Nincs rajtam sok felesleg, max 5-10kg, de mégis azon gondolkodom, hogy mit fog gondolni ha meglát teljesen meztelenül, miközben ma mindenhol az interneten, a tv-ben, az újságban a tökéletes alakú nők köszönnek vissza.
2017. máj. 20. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

és arra nem gondoltál, hogy valakinek a husisabb test a tökéletes? :)


nekem pl a teltebb alak jön be, exemnek amikor lapos hasa volt akkor is izgató volt, de amikor felszedett rá pár kilót, sokkal jobban izgatott a látványa érintése...

szóval szerintem ne parázz ettől, ha együtt vagytok és szeretitek egymást, akkor erről tudtok beszélgetni, ha annyira félsz ettől


24F

2017. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Amit az interneten, a tv-ben, az újságban látsz hazugság.
2017. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem,sportos izmos alkat vagyok,Most még!18/F
2017. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a melleimet utálom. Eleinte mindig takargattam de a barátom mondta hogy semmi baja a melleimmel, és fejezzem be ezt. Azóta sem szeretem magamon, de el kell fogadni,és fontosabb hogy élvezzük a szexet :)

Hidd el közben nem azt a plusz 5-10 kilót fogja nézni!:)

N

2017. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Keress ra a "tökéletes alakú" sztárok nyári furdoruhas paparazzo fotóira a neten

Meglátod ok sem olyan tökéletesek ha nem beállított utómunkazott fotókat videókat látsz róluk


Mint ahogy biztos te is tudsz szuper beállított szelfiket csinálni magadrol

2017. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten meg a tévében meg az újságokban látott képek 99%-a manipulált. Photoshoppal eltüntetik a hurkákat, vékonyítják a combot, a kart, simítják a bőrt, kerekítik a segget, nagyítják a mellet, odébb teszik a mellbimbót, ahol pont jól mutat, és még sorolhatnám. Nem valóság. Olyanok, mint egy rajzolt nő a mesékben, ariel, meg pokahontasz. Gondolom azok miatt nem érzed magad rosszul.


És ezzel egy valamire való férfi is tisztában van, legfeljebb a szűz 14 évesek hiszik azt, hogy az valóság. Úgyhogy nyugi :)

2017. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem ☺ sehol semmikor nem szégyellem a "hibáim".
2017. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál rajta, hogy miért lehunyt szemmel csókolóznak az emberek? Sztem olyankor már ösztönösen nem a szem dolga az érzékelés. És én szégyenlem magam meztelenül pedig nem vagyok rossz alkat annyira..
2017. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, egyáltalán. Nekem is van narancsbőr a fenekemen, mert hiába vagyok vékony, a s-ggem nagy. Nagy s-gg nincs narancsbőr nélkül, én meg inkább szeretnék nagy s-gget, mint laposat :D Amelyik pasit zavar a narancsbőr, meg egyéb tökéletlenség, az egy punci, és nem való neki a szex.
2017. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az ágyban és amúgy a szexuális vonzerő nem a tökéletes testből fakad hanem a nőiességből. Furcsa de egy kövér és hájas csaj ugyanúgy lehet nőies mint egy vékony és jóalakú. Mellesleg ha már meztelenek vagytok akkor ilyesmi nem jön szóba. Ha kíván akkor pont le fogja sajnálni hogy van-e narancsbőröd v sem.

A száj-, test-, lábszag ellenben már nagyon taszító tud lenni...

2017. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!