Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek badarság, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek badarság, hogy "tartogatom magamat" és direkt hárítom el a szexre jelentkezőket?

Figyelt kérdés
Már volt szexuális kapcsolatom, de két éve nem érintett férfi. Kívánom a testiséget és lett volna rá számos alkalmam vonzó férfiakkal, fiúkkal, de direkt elutasítottam őket, mondván, hogy én csak azzal fogok ágyba bújni, akit már komoly párkapcsolatban is el tudok képzelni, vagy akár leendő férjemként. Sajnos vannak olyan időszakok, mikor nagyon hiányzik a fizikai kontakt. Szerintetek van értelme ezt tovább folytatni?
2017. dec. 8. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen. Írj :)
2017. dec. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is lehet egy legitim döntés. Ha neked ez megfelel, akkor okés, én nem látok benne kivetnivalót. Viszont arra nem tudok válaszolni, hogy van-e értelme folytatni, én nem választanám ezt az életmódot, nem hinném, hogy bírnám (már ha volna lehetőségem válogatni). De ha ezt választottad, akkor neked kell tudnod, hogy megéri-e. Volt egy felépített értékrended, amihez tartottad magad amikor ezt a döntést hoztad. Változott ezzel kapcsolatban valami?
2017. dec. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom 2 éve, mióta az előző kapcsolatomnak vége lett. Ha netán szexhiányom lenne és az első nőt felizgatnám, eszembejut, hogy miért szakítottam, miért vagyok egyedül, kire vágyom valójában, és miután sikeresen megállapítottam, hogy akire éppen ráerőltetném az aktuális szexelős hangulatomból származó erotikus gondolataimat, az a nő egyáltalán nem olyan, mint akire vágyom. Orgazmus után pedig minden érdeklődésem elveszítem iránta és csak a szégyenérzet marad, mert nézhettem volna videókat és akkor nem egy élő embert fárasztok a hülyeségeimmel...

Ha egy szexkapcsolat nem tudná megadni ami valójában kell neked, akkor semmi értelme odaadni magad több embernek a pillanatnyi élvezetért. Önkielégítésnél is ugyanazt éred el. Csak emiatt nincs értelme ex partnereket gyűjteni.

2017. dec. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyel a Te tested A Te szüzességed annak adod oda magad akinek Te akarod.

23N

2017. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne értelme. Ha csak szex alapu üres kapcsolatokban élsz akkor kiégsz, a szex sem lesz már annyira jó, illetve a csak szex megöli az érzelmeket. Ha az igazit várod akkor helyet kell neki csinálni a szívedben és ez úgy nem megy ha havi napi szinten csak a szex miatt dugsz mással.

A nemi vágyat kielégítheted kedved szerint, így nem kell közben másnak megfelelni.

Én az érzelem nélküli szex után mindig ürességet érzek és iszonyú hiányom van igazi érzelmekre.

2017. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus az, hogy nőktől a számukra elérhető legvonzóbb férfiak csak szexet akarnak, de a nők meg őket szeretnék igazán a kapcsolatra. Persze rövidebb kapcsolatok összejöhetnek az ilyenből is, de hosszabb távon, életen át csak olyan férfitól remélhetnek megbecsülést, akit nem éreznek annyira álompasinak.
2017. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme. Nyilván így nagyobb a súlya a szexnek. Viszont ki is hagysz dolgokat.
2017. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!