Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis hogy parom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy parom nem kívánja velem a szexet?

Figyelt kérdés
En 25/F o 23/l. Amikor kezdeményeznek mindig azt mondja hogy jaj ne mar megint stb. Mindig nagyon hamar elmegy am. Annyi h nekem tovább tart. Az elejen volt sok problemam, eleg nehezen tudtam elmenni, volt hogy nem is működött rendesen pl amikor o pucér volt es pucsitott, es várt. Ez pl engem kicsit feszejezett es be stresszeltem. De sokszor nagyon jo élményeink a voltak. Am meg mas teren nem veszem eszre hogy távolodna tolem, de szex az mar szinte ritkaság szamba megy. Most 4 honapos terhes Ugyh aktus összesen 1x volt ezalatt, Kkor is csak epp hogy betehettem, Ugyh kicsit lankadni is kezdtem mert a keze is ott volt es zavart Ugyh o elment de en csak ugy h kezzel fejezte be nekem. Inkabb mindig kezzel oldjuk meg egmasnak mióta terhes, de mondom mar ez îs ritka. Lehet hogy csak en vagyok nagyon szar vag o nem igenyli vagy tenyleg nem tudom. Am meg a jövőnket tervezi meg hazat akarunk venni es hozzam is jönne. De en azt se akaromhog egész életébe szenvedjen ha tenyleg ilyen szar a szex velem.
2017. dec. 22. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy a tiéd a gyerek?
2017. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a magyarázatot, sem a hozzászólásokat,de...



NEM!!!

2017. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Számold bele a terhesség alatti libidócsökkenést is, illetve azt, hogy óvná a babát.
2017. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen tuti hogy az enyem. Sot nem csalt meg soha ezt is 100%ra tudom.
2017. dec. 22. 21:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja am veszejeztetett terhes volt 10. Hetig. Ill. Meg mindig az de mar nincs gaz.
2017. dec. 22. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Ember, ha veszélyeztetett terhes, akkor szerinted mégis miért utasít vissza?!

Istenem, az ilyeneknek miért való gyerek...

2017. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen eltérő a nők libidója a terhesség alatt.


[link]


És utána is...

2017. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Lehet fél bele kezdeni mert beleéli magát felizgul te meg nem intezed el rendesen minden allkalommal legy a topon legyen sok előjáték attol te is felizgulsz rendesen !!
2017. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja ez jo ötlet. Szerintem is ez all a háttérbe. Tobbieknek: nyilvan amíg gaz volt en sem eroltettem meg semmi szo nelkul turtem azt a 12 hetet. O mondta hogy esetleg utánna. De most 2 hétre el kellett mennem mellozni, 1 napra tudtam haza jonni, mert megint megyek 1 hetig, es akkor se engedte berakni csak kezzel csinaltuk egMasnak. Masnap se nagyon engedte, mondjuk akkor mas dolgunk is volt.
2017. dec. 22. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tököm kivan veletek pasik. Nincs is tököm.

Fogalmatok sincs a terhességről és annak folyamatairól. Mi minden zajlik le közben egy nő testében.

Csak egyet akartok: bacni. Vedd tudomásul, hogy a kedvesed, akit elvileg szeretsz, egy másik életet hord magában, akire vigyázni akar. Veszélyeztetett is volt, de te mégis csak arra tudsz gondolni, hogy biztos valami baj van a nemi életetekkel.

Majd ha egyszer megrohan egy hormonbomba, amikor egyik pillanatban bőgnél, a másikban törnél-zúznál, majd azt akarod, hogy valaki átöleljen, aztán a pokolba kívánsz mindent és mindenkit, és mindezt egy perc leforgása alatt, akkor beszéljünk újra.

Törődj a kedveseddel. A lelkével. Vedd tudomásul, hogy ő most terhes. Nem egy szexautomata, amit akkor használsz, amikor kedved van.

2017. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!