Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lesz, ha nem tetszi majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz, ha nem tetszi majd neki a p*ncim?

Figyelt kérdés
Tudom, fura kérdés, de tényleg tartok ettől... Ún. saláta puncim van, eddig egyik pasi sem emelt kifogást ellene (bár nem volt túl partnerem), de ez a mostani férfi nagyon-nagyon tetszik és félek...
2018. jan. 30. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Le kell szarni

Ha nem tetszik neki így járt.

Ha a puncid miatt nyafog akkor nem is szeret igazán.

24N

2018. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Ui. Nekem is salis puncim van.

Volt olyan pasi aki reklamált érte

Nem mondom hogy nem eset szarul de a homlokonra nincs írva hogy milyen van a lábam közt

Fogtam magam felöltöztem

Azt Neki állt feljebb hogy "Hé azért leszophattál volna"

Én meg bevàgtam az ajtót egy "Szopjon le a halál Te bunkó paraszt" mondattal.

1es votam.

2018. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom... :( én is hasonló helyzettől tartok... :(
2018. jan. 30. 12:33
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is salis, kilógnak a kisajkak :D

Én életemben 5 pasival feküdtem le, de a mostani kifejezetten szereti, szívogatja, azt mondta ilyet még nem látott, de annyira....egyedi :D mondtam neki, hogy egyedi, mert én is az vagyok ;)


Sosem volt senkinek sem gondja vele, emiatt ne tarts, de ha valaki emiatt nem akar majd veled lenni, az egy idióta és me is pazarold rá se az időd, se az energiád :)


24 L

2018. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Kit érdekel milyen a muffotok. Ápolt legyen - ebben minden benne van - azt ennyi.
2018. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez a nőknél az, ami a férfiaknál a "kicsi a farkam szerintem"...aki szeret és kíván téged és normális férfi, az sosem fog ezen fennakadni. Nekem is volt szerencsém több "fajtájú" puncihoz, de mindig a nő számított, úgy egészében.
2018. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Gondolj bele, hogy ő most lehet, hogy pont így szorong, hogy mi lesz, ha nem felel meg neked a farka.

Te be fogsz szólni, ha nincs 28 centis? Nem.

Hidd el, hogy ő se.

Aki igen, annak nem te kellesz, csak egy punci. Jobb is, ha időben kiderül.

2018. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem mindegy, hogy saláta, vagy cicanyelv! Csak mert vannak, akik keverik. Bocsi, hogy beleszóltam. 😊
2018. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Ez h "salis punci", hát ez nagyon aranyos :)) Amúgy ha megnyugtat, én is mindig félek attól, hogy nem fog tetszeni a partneremnek, ha épp valakivel először vagyok együtt, pedig nekem nem lóg ki sehol semmim odalent :) Szerintem természetes, hogy picit izgul ilyenkor az ember, nem mindennap engedsz magadhoz ennyire közel valaki mást.


Én mondjuk el nem tudom képzelni, hogy egy pasi, miután vadul csókoloztok és elkezd vetkőztetni megáll egy kicsit megvizsgálni, hogy ugyan már milyen a kisajkaid mérete meg elég esztétikus-e a puncid. Csodálkozva olvasom, hogy vannak ilyen taplók, akik erre megjegyzéseket tesznek. Az ilyen nem is akar igazán dugni, már bocsánat, a finnyás mindenüket :) Ha beszól, még mindig lehet mondani, hogy te is vmi nagyobb számra számítottál, dehát ember tervez...

2018. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Én jobban kedvelem a "saláta puncit", de egy párkapcsolatban rohadtul nem számít. (Egy normális embernél szerintem legalábbis)


Csajomnak inkább babapuncija van (tehát nem a számomra szép) de annyira nem érdekel, hogy hogy néz ki ott lenn! Ugyanúgy részesítem orális örömökben, simogatom stb.


Nem ez a lényeg. Az esetek túlnyomó többségében úgysem látja az ember. ;)

2018. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!