Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szexualitás szempontjábó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szexualitás szempontjából, ha van egy gyönyörű szexi csaj, álmaid nője. Melyik változatban jön be neked jobban ugyanaz a csaj?

Figyelt kérdés

1. Izmos, szép tetoválások, közepes méret és mell, kortárs táncos, vadóc az ágyban 2. Félénk, szerény, soványabb, kicsi, de szép mellek, klasszikus balettezik.

És természetesen mindkettő változatával remekül érzed magad, de ha muszáj választanod?

És pontosítva?

Barnult vagy sápadt bőr amúgy?

Még mindig ugyanaz a gyönyörű, keves, vidám, okos akár szószátyár csaj csak szexnél más változatokban.

:D



2018. jan. 30. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Első
2018. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ha álmaim nője hogy lehet két különböző külseje?
2018. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2018. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

az 1. de tetoválások nélkül.

barna bőr.

2018. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a második, de ne legyen sápadt.
2018. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A második.

A fehér bőr a nyerő, a napbarnított/szolis jellegű bőrszínt valamiért nem szeretem.

2018. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy a második nem vadóc az ágyban?
2018. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi! Álmaid nőjén csak az arcot, bőr-/hajszínt, magasságot értettem tehát mindent amit nem szabtam meg persze

3.? Meeert? Ok

2018. jan. 30. 23:53
 9/16 A kérdező kommentje:
Utso lehetne az is de én most így mondtam :p
2018. jan. 30. 23:54
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha e kettő lehetőség van, akkor a második inkább talán, de az első se rossz, csak én nem vagyok az a sportos típus, így valószínűleg nem működne kettőnk között a dolog. :) De a jelleme, a személyisége alapján választanék. Az, hogy vadóc/félénk nem árul el sokat.

Barnul vagy sápadt bőr? A kettő között? Ha csak természetesen, visszafogottan barnult, az a zsánerem.

2018. jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!