Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak Meddig bírjátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Meddig bírjátok?

Figyelt kérdés

Ha randiztok egy lánnyal,és utána felkínáljátok neki hogy kocsival hazaviszitek. Beleegyezik.

Odaértek,leparkoltok..leállítjátok a motort. A lány megköszöni az estét..és a pasin látszik hogy meg akarja csókolni a lányt..megcsókolja..a lány viszonozza...meddig lehet ezt a csókolózást csinálni,hogy ne tűnjön unalmasnak..megcsókol,visszacsokolok..És ha még akarom hogy csókoljon?

Van olyan amikor a pasi már arra gondol hogy jó meg minden,de hagyjuk már abba?

Hányszor/ meddig illendö pl ilyen helyzetben csókolózni?


2018. jan. 31. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kiszállok a kocsiból és az ajtóig kísérem a lányt, ha csak csókolózni akarok (pl. első randi). Aztán ha megvolt az a pár perc csók, utána szépen elköszönök.


A kocsiban smárolásnak általában folytatása van, szóval evidens, hogy egy idő után már nem egymás száját csókolgatjuk ;)

2018. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most nekem erről 2ARC dala jutott eszembe a csókról. A dalban arra utal, hogy amikor megcsókolsz egy nőt, akkor az exe(i) kukacát is puszilod. Nem tudom melyik dala, de itt az összes dalszövege


[link]

2018. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már unalmas a csók, akkor jön a felsőtest tapi. Ha a csajnak ez még sok, akkor jön az elköszönés. Ha már ez is uncsi, akkor az alsótest tapija következik. Itt is a csajon múlik, hogy elköszönéssel, vagy dugással fog-e folytatódni az este.
2018. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!