Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért lehet az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért lehet az hogy egyszerűen nem lehet szeretőt találni sehol? Vagy az kapom meg hogy ő nem lesz 3?

Figyelt kérdés
Mit hol lehet ez ügyben tenni?
2018. aug. 5. 07:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mostanában én is kacsingatok kifelé, de még nem találtam megfelelő lányt Pécsett.
2018. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Előbb vállj el te szemétláda.

Nagy gerinctelenség amit csinálni akarsz, még jó hogy senki nem olyan hülye hogy belemenjen egy ilyen kapcsolatba.

2018. aug. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Én se Pesten.
2018. aug. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Pfff. Hát, hajrá! :D

Sosem értettem meg azt, aki szeretőt tart, ráadásul a felesége tudta nélkül. Mert lehet olyan, hogy a feleségnek van valamilyen difije, és bejön, ha egy harmadik is beszáll a buliba, de a titkolózás baromság.

Ha nem kell a párod, szakíts vagy válj el!

2018. aug. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Először tedd rendbe a házasságod (kapcsolatod), vagy ha ez sehogyan se megy válj el (szakíts).
2018. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Ennek az az oka, hogy a noknek van agyuk, ellentetben a farkuk altal iranyitott ferfiakkal. A pasik szexet akarnak, es kotodes nelkul barkit megdugnak, es ki tudnak elegulni tole. Es mint a peldad is mutatja, a ferfiak SEMMIT sem tudnak a nokrol, a nok orgazmusarol. Talan eloszor meg kene tanulnod kielegiteni egy not (tudom, hogy azt hiszed, hogy ebben jo vagy, minden pasi ezt hiszi, de egy nonek egybol lejon, hogy nem igy van). A feleseged azert nem fekszik le veled eleg lelkesen, mert xar vagy az agyban. Azt feltetelezed a nokrol, hogy pusztan a szex miatt barkivel kapcsolatot letesitenek, mikozben egy no onmagat 100% esellyel tudja kielegiteni, mig egy idegen ferfi ennek a nagyon kis toredekere kepes csak, ellenben rengeteg maceraval jar. Egy nonek erzelem kell, lelki kotelek, kapcsolat, es ott tud ellazulni annyira, hogy jo esellyel orgazmusa legyen. De te pont ezt veszed el tole, hisz pont ezt nem akarsz adni neki, es igy akarsz szexelni... Kb olyan, mintha egy no azt mondana neked, hogy van-e kedved egy olyan kapcsolathoz vele, hogy matol feljarsz hozza porszivozni, furdoszobat takaritani, es halabol o elmegy veled minden honapban moziba, egy igazan nyalas, romantikus filmet megnezni, de minden mas kizart. Na? Van kedved hozza, IQ-bajnok?
2018. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
6-os nem is ìrhattad volna szebben! Teljesen egyetèrtek veled!
2018. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Most elhullattam érted pár könnycseppet....ja, nem.

Csak egy újabb kényelmes pö..cs vagy, aki gyáva kilépni a meglévő nem működőképes kapcsolatából.Ezt a nők értelmesebb rétege is látja.Kinek kell Szerinted egy olyan fa..sz, aki lustaságból, kényelemből, gyávaságból ide-oda keni a farkával a baktériumok, vírusok, gombák tömkelegét?Szerinted ez annyira gusztusos a nőknek?Megsúgom, nagyon nem.Esetleg pár unintelligens, önbecsülés nélküli nőneműnek talán.Ezekkel meg is érdemlitek egymást.

2018. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
6-os szívemből szóltál! 😉
2018. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Válj el te féreg!!! Nem csoda,hogy a kutyának nem kellesz...
2018. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!