Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Bele mennétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bele mennétek olyan kapcsolatba ahol egy domina irányít titeket és nap mint nap kihasznál titeket szexuálisan?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 19:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akár
2018. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem.
2018. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Volt olyan korszak az életemben, amikor belementem volna. Sajnálom, hogy akkor kihagytam. Nagyon élveztem volna, hogy mindenben irányítás alatt állok.
2018. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze! De csak akkor ha a lány nagyon bejön. Ha képes kiváltani a csodálat szintű tetszést.
2018. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csak lábféties domináns dolgok érdeklnek, akkor oké lenne.
2018. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 StevenUp ***** válasza:

ma 19:05


Igen. Nagyszájú domináns fél vagyok egy kapcsolatban is viszont eléggé simulèkony is

Tehát: ha van a csajban valami ami engem le tud hengerelni akkor hagyom magam lehet ismétlem "lehet" de optimális esetben én hamarabb fenekelnèlek el és dugnálak meg kikötözött, magatehetetlen állapotban mint hogy te dominálj felettem

Volt aki megpróbált uralni de inkább lelèpet mert ez neki kudarc volt nekem viszont egy jopofa kaland. Sajnálom hogy ő kudarcnak élte meg

2018. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem. Engem csak az arcraülés vonz, egyébként én vagyok a domináns.
2018. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha be tud törni
2018. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Persze :)

18/f

2018. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!