Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, ti hogy reagálnátok erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Szóval a párttokkal akivel együtt vagytok szexre kerül a sor. Amikor leveszitek a boxert róluk, kiderül, hogy női bugyi is van rajta. Tetszene?
2020. ápr. 11. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekelne, mivel rögtön lekerülne az is
2020. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha passzív nem érdekel,

De a párom mindíg meztelen, pucsítva vár.

2020. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna úgy is leveszem.
2020. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Engem zavarna. Nem szeretem ha egy pasin női ruha van.
2020. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
A többséget nem érdekelné, van akit az sem ha történetesen travi a passzív fél és nem csak a bugyija női rajta.
2020. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Engem zavarna.
2020. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Jobban összezavarna hogy két alsó van rajta minthogy az egyik női. :D Egyébként csak egy bugyi engem nem zavarna de az taszít ha a többi ruhadarabja is nőies egy srácnak.
2020. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

En total pasis passziv vagyok... tehat foci, auto szereles, stb,stb... tenyleg pasis vagyok... a parom is az... de bevallom a paromnak neha jol esik ha tangaba lat itthon, es nekem is jo erzes abba lenni.

De en csak itthon, szex elott vagy szex kozbe hasznalom... maskulonbem boxer a nyero... szoval nalunk csak szexualis jatek... remelem erheto mire gondolok

2020. ápr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hasznaltam a b*zi szot! En meleg vagyok, es nem vagyok olyan primitiv mint te.


Ezt soha nem ertettem, hogy miert gondoljak ,hogy a melegek nem tudnak ferfias munkat megcsinalni? En tudok autot szerelni, sthillel fat vagni, fuvet vagni, ismerem a szerszamokat, nem esik nehezemre a furas ,faragas, stb. Sot egyik szulinapomra furogepet kaptam.

Mellesleg a parom villanyszerelo!

2020. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!