Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy reagálnátok erre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Ma reggel a buszon láttam egy srácot, jól nézett ki rá néztem, ő is rám, én egyből láttam a tekintetén, hogy meleg valahogy észre veszem az ilyet, aztán meg a mozdulatain. Odajött hozzám pont mellém állt és mintha direkt úgy állt volna mellém, hogy összeérjen a karunk. Mit lehet ilyenkor reagálni? Mert a reakciója tök egyértelmű volt, mivel volt egy csomó hely a buszon... Bejött a srác amúgy de annyira nem fogta meg a fantáziám...
2016. máj. 11. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem "fogta" meg a fantáziád, akkor...?mit szeretnél? meg mostmár nem mindegy? lehet akart valamit, de nem lett belőle semmi
2016. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Részemről sehogy sem reagálnék, mert van párom.
2016. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak várunk egy életen át a jó pasikra, amikor meg ott van nem merünk lépni, mert mi van ha heteró?
2016. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is van pasim, így nem érdekelt volna.

De ha szingli lennék esetleg leszólitottam volna.

2016. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogva megkérdezni, hogy Bocsi hol találkoztunk korábban? Nagyon ismerős vagy. Aztán, ha nem hajt el, akkor hajrá! Élhíni kávézni vagy valahová. Kapcsolatot teremteni nem könnyű. Lehet ő sem mert kezdeményezni.
2016. máj. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egész jó duma, utcsó... megkockáztatom, ha ezt megkérdezném egy általam melegnek vélt sráctól, és válaszolna rá és figyelném a beszédét meg a reakcióit.... talán megállapíthatóvá válna hogy tényleg érdeklik e a srácok illetve hogy akar e tőlem valamit... kár hogy nem tudom kipróbálni... vagyis nem, mert egy alakuló kapcsolat peremén állok és egyre jobban haladunk a sűrűjébe :P 24/F
2016. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre mélyebbre jutsz :) :P Akkor hajrá! Ha mégsem úgy alakul a molekula, ahogy kellene, akkor még kipróbálhatod ezt a szöveget. Kell egy kis bátorság! Azt is gondold végig, ha tőled megkérdezné valaki, hogyan reagálnál és mit mondanál (attól függően, hogy tetszik-e a fiú) :P
2016. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre a helyzetre már nem reagálnék semmit, mert ez a busz már elment.

Legközelebb a buszozás előtt bátorság szérumot vennék be, hogy kellően tudjak reagálni a helyzetre, és ne e gyakorin kelljen megkérdezni, hogy mit kellett volna tennem...

2016. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!