Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mekkora a szőr a farkatokon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a szőr a farkatokon?

Figyelt kérdés
Trimmelitek/borotváljátok? Privátban is írhattok.
2020. ápr. 13. 13:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
91%
Borotválni szoktam, de nem szeretem annyira mert sokszor kipattogok. Kb havonta 1x szoktam. Ha már nagyon megnőtt akkor szoktam leborotválni farok fölött és zacsin is. Azért dzsungel mégse legyen :)
2021. okt. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
95%

Tökeim borotválom, felül szőrös, amit ritkán rövidebbre nyírok.

29

2021. okt. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap este borotváltam le. Előtte kb 3 hete volt.
2021. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
93%
Nyáron rövidebbre nyírom, de amúgy jobban szeretem ha szőrös. Látványra is szebb egy szőrös farok.
2021. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
76%
312m
2021. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
73%

Hat kerdezo, en eleg sok fiuval ferfival fekudtem le osszesen 48 al... Tudom rengeteg.. De szetetem a szexet.

A tapasztalataim alapjan az h kb minden pasi borotvalja, vagy trimmeli a farkat. Nekem osszesen 4 ember volt aki nem.. Engem konkret valamikor izgatott a szor valamikor nem.. Viszont nekem mindig a borotvalt volt az amikor tisztanak tunt.. Sajnos a szor igenytelen, es en utalom ha a szamba egy szorcsomo van. Emellett mint tudjuk borotvalva nagyobbnak nez ki a farok..

Nekem a legutobbi szoros srac 10evvel volt fitalabb es durvan szoros volt a farka. Amikor elsonek meglattam elment a kedvem a szextol es mondtam neki h kovetkezoleg csinaljon valamit vele... Hat kovetkezo alkalomra is nagyon szoroa volt.. Ezen felhuztam magam.. Mondtam neki h ez mar az igenytelen kategoria.. A seglyuka is durvan szoros volt.. Szinte nem lehetett nyalni mert csak a szort nyaltad.. A farka kicsi volt es amikor szoptam mintha csak valami szorparnaba dugtam volna a fejem...

Ez szinte undorito volt..

Emelletz szerintem higeinatol es kinezettol is fugg a szor.. A mostani parom szoros mindenhol de alul trimmerezi magat, neha ha picit hosazabb akkor is jol all neki.. De tudom konkret h o mossa a f*rkat.. Es az a nem mindegy h mennyire igenyes az a szoros f*rok vagy seglyuk

2021. dec. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
88%
natur szőrös és nem vagyok igénytelen
2021. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
88%
Pár centis szőr van mindenhol. 30F
2021. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
89%
Borotválom mindenhol, max 1 cm-re nő meg.
2021. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
87%

Senkinek nincs szőr a farkán! Csak az alhason, a pénisz felett.

Vagy neked szőrös a péniszed is. :D

2021. dec. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!