Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak még beteg emberek...érd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még beteg emberek...érdekelne,mikor ismerkedtetek mi olyan dologgal "találkoztatok" beszélgetés közben amin nagyon ledöbbentetek hogy mit akar tőled a másik stb, vagy olyan dolog ami nagyon kiverte a biztosítékot is??

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer egy késői harmincas pasas úgy indította a beszélgetést, hogy szia, majd leírt egy olyan mondatot, aminek a lényege az lett volna, hogy szeretne leszopni. Persze úgy fejezte ki magát, hogy még én szégyelltem el magam, amiért ilyet le mer írni egy vadidegen pasinak...

Nem szexet kerestem, de ha azt akartam volna, akkor is elment volna a kedvem tőle egy jó darabig.

22/F

2021. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Egy régebbi ismerkedésnél egy korai harmincas azt akarta, hogy az exétől kapott digitális fényképezőgépet törjem össze,illetve az exe képeit én égessem el. Mint mondta, így tudta volna lezárni a múltat. És elmondta azt is, hogy szereti, ha fehér ingben lefekszik a padlóra,akkor tapossam meg a nyakát, közepes erővel.

Hát bizony,szinte azonnal elinaltam a térről,ahol találkoztunk...

Pedig egy jó kinézetű, egyébként értelmes srác volt.


52 F

2021. máj. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek lehetnek furcsa dolgai, amit mi nem is veszünk észre magunkon esetleg hogy extrém mert abban a közösségben normálsnak vagy semmi extrának nem számít.

Ismerkedés mindíg hoz váratlan és meglepő dolgokat számunkra.

2021. máj. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap pont mondtam velem mi volt.

Nekem a héten volt egy olyan, hogy egy barátnőm aki tudja hogy meleg vagyok keresett meg csak én megalázónak érzem a dolgot így nem vállaltam.

A pasija megcsalta. Azt mondta bármit megtesz ha nem hagyja el. A bármi hogy hagynia kell hogy egy pasi leszopja. Hát rám gondolt. Mondtam, hogy ezt nem vállalom. Aztán a srác felhívott hogy tudja gáz, de inkább én mint valami idegen mert nem pletykálnám el... Amúgy nem is jön be arcra, nagyon vékony is a srác és állítólag soká élvez el mert erről egyszer mesélt a barátnője. Szóval nekem lehetne (aki akarja annak átpasszolom :D ) de nem vállaltam el.

2021. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-eskének: Igen, vannak olyan melegek, akik válogatás nélkül szopnak bármilyen faszt.
2021. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát vannak bolond emberek az egyszer biztos...de azt hittem hogy mindig csak engem találnak meg ilyen emberek.
2021. máj. 28. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!