Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezeknek a testi adottságoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a testi adottságoknak lehet köze ahhoz, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

27 èves passzív srác vagyok, kicsi a farkam, sokszor nem áll fel illetve nehezen èlvezek el... Elèlvezèskor van mikor fáj az ondó távozása...


Ennek lehet az az oka, hogy alárendelt szerepem van az ágyban más fèrfiakkal szemben?



2021. nov. 12. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez nem feltétlenül a testi adottságaidtól, hanem a szexuális vágyaidtól függ. Van olyan full passzív, akinek nagyon szép farka van, és van olyan full aktív is, akinek nagyon jó a segge. Ettől függetlenül mindenki azt csinálja az ágyban, ami neki jól esik.
2021. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nincs összefüggés. Az hogy fáj az elélvezés, az eü probléma. Javaslom az urológiát vagy a bőr-és nemibeteggondozót.


A méret pedig egy dolog. Lehet tudni használni a kicsit is, nem a gyakori meretarányából kell kiindulni.


A szexualitás pedig attól függ hogy mi vonz téged. Ha szexuálisan mind a két nem izgat, akkor biszex vagy.

Ha szexuálisan csak a nők, akkor heteró, ha csak a férfiak, akkor meleg.

2021. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehet is, a passzívak sokszor azért vannak ebben a szerepben, mert nem kívánják, sőt, nem is képesek igazán a behatolásra.
2021. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet összefüggés, te és én is arra születtünk hogy az aktív, igazi férfiak használjanak.
2021. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!