Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg a munkatársam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a munkatársam?

Figyelt kérdés

Az van hogy most 10. Be gyakorlatra jarok es van egy ott dolgozo munkatarsam aki folyton nez engem es aztan most eltelt 2 honap es oda hivott magahoz hogy segitsek neki es en segitettem es pakolni kelett lemezeket es ahogy pakoltam az egyik lemez megcsuszott es ahogy el akarta venni tolem a lemezt hozzáert a farkamhoz es hat figyelmen kivul hagytam mert ugy tunt mintha veletlen lett volna es nem mondtam semmit, de lattam hogy felalt neki. Es ahogy kesobb be mentem az oltozobe es ott szokott mindenki enni es ettem es bejott es ram nezett es elment ugy melettem mert szuk volt a hely es ahogy elment melettem ereztem hogy hozzam nyomta az allo farkat amikor bement a wcre es kerdezte tolem mit eszek meg stb en meg kimentem az oltozobol.

Aztan kesobb ott allok hattal a haverommal az asztalnal es ereztem hogy valaki megmarkolta a fenekemet es mikor hatra nezte. Mar hattal ment el es csak ő volt ott mogottem es ő fogta meg a fenekem es ram kacsintott, de ő ahogy lattam nem olyan mint egy meleg es van egy befogadott fia is es egy nője akkor most nem tudom mi van



2021. dec. 10. 22:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elirtam, nem befogadott fia van hanem rendes gyereke van
2021. dec. 10. 23:03
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Legközelebb ha még 1x hozzád nyúl kapd szét verbálisan
2021. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Itt nem az a kerdes, hogy a munkatarsad a meleg, hanem hogy te az vagy -e?

Egy normalis ember szova teszi azt, ha egy kvazi random ficko a feneket es a nemi szervet markolassza. Ezek szerint teged nem zavar a dolog, azon kivul, hogy csaladja van.

2021. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Minimum biszexuàlis aki csalàdot alapított, de azért a férfiakat sem veti meg. Maximum meleg aki rejtőzködik ezért csalàdot alapított hazugsàgban él de a férfiak így is vonzzàk. Nem tudni melyik ő. Kivàncsi heteró ahogy most trendi mondani(ami szerintem ugyanúgy a biszex kategória)aki kipróbàlna ezt azt veled.Nem olyan mint egy meleg? Nem minden melegen làtszik hogy az, vannak nagyon férfiasan kinézőek is. Ha biszex még inkàbb belesimul a "normàlisak" közé. Nem tudom mennyire idősebb mint te, illetve te heteró vagy vagy bi, esetleg meleg? Ha heteró akkor érdemes lenne négyszemközt megbeszélned vele hogy kellemetlennek érzed a viselkedését. Ha bi vagy meleg vagy ,és zavar hogy csalàdja van,érdemes lenne megbeszélned vele négyszemközt hogy nem lehet köztetek semmi, ne nyomuljon ràd.Ha véletlenül bejövős akkor neked kell eldönteni magadban bevàllalsz-e egy ilyen sexhaversàgot(én nem tenném màr a fiàra való tekintettel sem, gondolj bele neked hogy esne ha véletlenül kiderülne egyik szülődröl hasonló) Csak kérlek- kérlek ne legyél kivàncsi heteró, akit csak a farka vezérel.
2021. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ezt érdemes lenne megbeszélni vele.

Ha elutasítod,azt is mondd el neki,ha pedig tetszik,azt is közöld vele.

Te tetszel neki,hiszen a jelek adottak számodra.

2021. dec. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
sok családos bi van,,rám 10 levélböl 9 hetero irt ..engem nem lep meg
2021. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok es ő egy 46 eves ember!!! En 17 vagyok!!
2021. dec. 11. 10:53
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, odamész hozzá és megbeszéled vele négyszemközt, hogy még játék szinten se fogdosson, mert heteró vagy és ez kellemetlen számodra.(ha heteró, de ha még biszex is elvileg meg kellene értenie 46 évesen)

Érdemes minél hamarabb ahogy lehetőséged van rá ezt tisztázni vele, ha sokáig ott leszel gyakorlaton.Ha nem veszi a lapot és folytatja, esetleg szólj a gyakorlatvezetődnek, ha van, hogy ilyen gondod merült fel és segítséget kérsz.

Valakinek biztos tudsz jelezni ha nem áll le vele.

2021. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Viccesen leszerelném,

Vagy nyiltan fogalmazhatsz heteró vagyok.

Csak akkor miért is szemezgettél vele 2hónapon keresztül?

2021. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
hat ha jol ne ki,mondanám neki hogy ápoljon le,de a szájába élvezek :D
2021. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!