Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg a munkatársam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a munkatársam?

Figyelt kérdés

Az van hogy most 10. Be gyakorlatra jarok es van egy ott dolgozo munkatarsam aki folyton nez engem es aztan most eltelt 2 honap es oda hivott magahoz hogy segitsek neki es en segitettem es pakolni kelett lemezeket es ahogy pakoltam az egyik lemez megcsuszott es ahogy el akarta venni tolem a lemezt hozzáert a farkamhoz es hat figyelmen kivul hagytam mert ugy tunt mintha veletlen lett volna es nem mondtam semmit, de lattam hogy felalt neki. Es ahogy kesobb be mentem az oltozobe es ott szokott mindenki enni es ettem es bejott es ram nezett es elment ugy melettem mert szuk volt a hely es ahogy elment melettem ereztem hogy hozzam nyomta az allo farkat amikor bement a wcre es kerdezte tolem mit eszek meg stb en meg kimentem az oltozobol.

Aztan kesobb ott allok hattal a haverommal az asztalnal es ereztem hogy valaki megmarkolta a fenekemet es mikor hatra nezte. Mar hattal ment el es csak ő volt ott mogottem es ő fogta meg a fenekem es ram kacsintott, de ő ahogy lattam nem olyan mint egy meleg es van egy befogadott fia is es egy nője akkor most nem tudom mi van



2021. dec. 10. 22:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
és miért nem tetted szóvá? és miért hagytad eddig szó nélkül? és te akarnál tőle valamit? és te nem is biztos, hogy heteró vagy... és majd írd le a további fejleményeket! és üdv!
2021. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem sem vagy teljesen hetero!

Esetleg egy kíváncsi hetero lehetsz! 😂🤣😂

Úgy néz ki, mi meg kíváncsiak vagyunk a további fejleményekre! 😀😉😊

2021. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Néhány kommentelő gondolkodjon már el azon, hogy ő mindig a helyzetnek megfelelően reagál? Pláne, hogy ez teljesen ismeretlen szituáció és a kiosztott szerepek szerint a kérdező az adott munkahelyi rangsorban elég alacsony szinten áll?

Szóval a kérdésre válaszolva:

Mivel neked ez kellemetlen, legyél elég tartózkodó az illetővel. A tekintetedből olvassa ki az illető, hogy lenézed a magatartását, kerüld a társaságát, főleg kettesben. Sose mosolyogj rá, min. faarcot mutass felé. Ha muszáj neki valamit mondani, a mondataid kelletlenek, kényszeredettek, unottak legyenek. Ezzel elkerülheted, hogy ha nyíltan melegnek nevezed, akkor még ő szégyenítsen meg téged. Ha nyíltan zaklat, nevezd nevén a zaklatást, úgy utasítsd el. (Még, ha valaki meleg, akkor sem zaklathat másokat.)

2021. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Bezzeg ha lány írt volna hogy zaklatják, mindjárt nekiugrott volna a jónép meg ku.rvázta volna...
2021. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Van baratnőm
2021. dec. 12. 00:31
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

Neked kell lépni a kérdéssel kapcsolatban! Ha heteró vagy teljes mértékben, négyszemközt mondd meg neki, hogy álljon le!


Az utolsó mondatodat meg nem értem ebben az esetben! Miért akarod tudni, hogy "akkor most mi van?" ?

2021. dec. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%

2 hónapja vagy ott. Téged akárcsak egy kicsit is izgat a dolog? Elgondolkoztál róla mi lenne ha lenne vele valami? Ha igen, akkor benned is van egy kis bi hajlam.

Ha egy kicsit sem izgat, akkor minél előbb rendezd le vele, hogy téged haggyon békén, mert ráhagyod, nem lépsz semmit, ő ezt úgy érzékeli, hogy te is élvezed, és csinálja tovább.

2021. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%

Azert nem teszi szova, mert attol fel, hogy akkor abba fogja hagyni a kollegaja az udvarlast.


Most itt teszi a felhaborodottat, de titkon alig varta a hetfot, hogy ujra megsimizzek a popsijat.

2021. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!