Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akarom apucinak szólítan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom apucinak szólítani a pasim, ha ugyanolyan idős mint én?

Figyelt kérdés

Emellett nem is néz ki apásnak. Magas, sovány, fiatalos pasiról van szó. Valamiért mégis amikor hozzábújok, vagy épp szexelünk, akkor apunak akarom hívni.

Én 21F



2022. márc. 15. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Apakomplexus egy formája.
2022. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Vsz. olyan párt akarsz magad mellé, aki domináns, óv téged. Ennek a kifejeződése.
2022. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami, mivel egyik szülőmmel sem jó a kapcsolatom, ezért mindig is hiányzott a szeretet. Csak azért furcsa nekem mivel ő ugyanannyi idős mint én.
2022. márc. 15. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő a dominánsabb a kapcsolatban, akkor ez a természetes.
2022. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

szia!


hetero apakomplexusos lányként írok neked.


én is apunak hívom a páromat, és ő sem sokkal idősebb tőlem. nincs ebben semmi ciki, ha ő is vevő rá, ez egy tök jó szerepjáték.


19/L (párom 23)

2022. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Általában a passzív hívja az aktívat apunak,apucinak - ez kedveskedő és nem nézi a kort.
2022. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisszteletet jelenthet, és ez csak jót tez a kapcsolatnak.
2022. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem meg ultragáz
2022. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Régebben, pl. az én nagyszüleim idejébe egymást ök apuci-anyucinak szólították. Ez egy régies kifejezés, tiszteletet jelent a másik felé. Eaetleg te is hallhattad a naygszleidet így beszéli egymással ?
2022. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!