Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az egyik évfolyam tarsamat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik évfolyam tarsamat, megtaláltam egy meleg ismerkedő oldalon a Planetromeón. A fiú focizik, és egyébként jól is néz ki, viszont 99%-ig biztos vagyok benne hogy ő van a képeken. Nem küldött magáról meztelen képet. Nem tudom ő lehet-e az?

Figyelt kérdés
Nem küldött meztelen képet,de nagyon sok arcképét igen,ami viszont se az instáján se a facebookján nincs fennt. Alapból nem beszéltünk eddig maximum látásbol ismerhetjük egymást. Nem akarom tőle személyesen megkérdezni,mert 1. Valószínűleg mindent tagadnak, 2. Én se akarok lebukni. Szerintetek mekkora esélye van hogy focistaként tényleg ő legyen aki az oldalra regisztrált és nem csak valaki más az ő képeivel? A srác egyébként nem "Meleges" ha egyáltalán létezik olyan, de talán egy kicsit lehet rajta érezni. Szerintetek tényleg az?

2022. máj. 6. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Meleg a fiú
Nem az
Talán
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Hány évesek vagytok?

Amúgy minden lehet. Én dugtam már focistát, kosarast, kézilabdást, vizilabdást, stb. A sport és a melegség nem függ össze. Azért mert sportol még lehet meleg/bi.

2022. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Vagy használja valaki a képeit. Ilyen se ritka. Jött már szembe velem a saját farkam képe :D
2022. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát azért nem lennék biztos abban, hogy minden focista heteró:D

Ez jutott eszembe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha gondolod írj rám. Ráírok én is és talán kiderül. :)
2022. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Izé... ha meztelen képet küldene akkor a teste, farka alapján meg felismernéd? :D Szerintem pont hogy arcképről lehet megmondani.

Írj rá a romeon, vagy személyesen próbálj vele ismerkedni. Utóbbit javasolnám, a személyes kontakt sokkal jobb (meg egyébként is előbb-utóbb kiderül te vagy az és ha nem vagy szimpi neki akkor tökmindegy előtte mit leveztetek össze). Vedd úgy hogy egy ismeretlen reglappal szemben már annyi előnyben vagy hogy egyből megvan a személyes randi :)

2022. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
A 4-es jó ötlet. Írj rá. Hisz őt nem ismeri és ha vele találkozik pont arra járhatsz hogy ellenőrizd.
2022. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ő? Focisták között is sok meleg, biszex van. Szóval ez nem kizáró ok.
2022. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Ja én sem értem ezeket a logikai bukfenceket. Focista = nem meleg. Nem küld meztelen képet = kamus. Mi van?!?! 🤣🥴

Rugby játékos, meg boxoló meleg srácot is ismertem már. Aki nem stylist az már nem lehet meleg szerinted? xd

Normális ember meg nem küld fűnek, fámak meztelen képet.

2022. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem. Ugy beszeltetek,hogy o latta hogy ki vagy? Sajat kepeddel? Mert ha igen akkor jyilvan o is tudja hogy te vagy. Siman megkerdezheted szemelyesen de ha fosol akkor csinald azt h megprobalod elkerni a szamat v a snapchatjet romeon
2022. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze a focisták között is lehetnek melegek,de az esetek 99%-ában, nem ez az igazság. A fiú egyébként nem látta az arcomat, a Planetromeo törölte a fiókját. Azért írtam oda hogy nem láttam meztelenül,mert a teste alapján valamennyire visszakövetkeztethető hogy tényleg,ő küldte-e a képeket.
2022. máj. 7. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!