Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Négy éve hetero kapcsolatban élek de idővel rájöttem, hogy engem a férfiak sokkal jobban érdekelnek és eléggé kezd romlani a kapcsolatunk ez miatt. Persze a párom nem tud semmiről. Szerintetek kilépjek ebből a kapcsolatból ha igen hogyan tegyem? Szerencsés ha tud az igazi okról vagy inkább ne tudja?

Kort és nemet írjatok légyszíves.

26/F



2022. dec. 27. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás mindenképp.

Egy 4 éves kapcsolat után már illik valamit mondani, de ebből nem nagyon lehet jól kijönni :(

2022. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 -remete- ***** válasza:
100%
Igen vess véget neki. Mert rámentek mind a ketten.
2022. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj, átveszem. Én is 26 vagyok, észre sem veszi. :D
2022. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lépj ki, s ahogy itt látom, már van is, aki helyedre lépne.

Amúgy fiúval már volt is valami, vagy egyelőre kíváncsiság?

2022. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 steven95 ***** válasza:
92%
Mindenképp azelőtt zárd le, mielőtt a háttérben olyat teszel, amit megbánnál. Függetlenül attól, hogy kihez vonzódsz, már ő vele nincs meg a szikra, FIATALOK vagytok még bőven, ne most loholjátok bele magatok egy kínkeserves évtizedig tartó dologba. Először magaddal legyél őszinte és után a vele, azaz ne mondvacsinált hamis indokokat gyárts. A szerelmed nem tud vele kiteljesedni, amelyről nem ő tehet. Ezt már neked kell megfogalmaznod..
2022. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 steven95 ***** válasza:
100%
26F meleg
2022. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Ha még vársz, akkor nem elég, hogy a csajnak ez jobban fog fájni, de még az is lehet, hogy be kerül egy baba a képbe. És aztán innen már nagyon nehéz lesz el menned. És most ha szakítasz, akkor nem kell bűntudatod legyen mivel mindketten életképes fiatalok vagytok akik élőt ott áll az élet és nagyon sok időtök van ismerkedni. 40 felett lenne már nagyon nehéz ismerkedni.
2022. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
De amúgy teljesn komolyan, bemutatsz neki. Aztán szakítás után megvigasztalom. Mindenki jól jár. ;)
2022. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Döntsd el, hogy mi irányítson: a farkad vagy az agyad.
2022. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A szakitás a korrekt de rossz is…
2022. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!