Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mitévő legyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal még tavaly. Viszonylag közeli barátság alakult ki közöttünk, ami egészen nyár közepéig tartott. Akkor vált világossá számomra, hogy csak érdekből barátkozott velem. Ettől függetlenül nagyon fájt a szakítás és nem bírtam feldolgozni. Újabb kapcsolatfelvételt kezdeményeztem vele és őszintén leírtam neki, hogy beleszerettem. Erre írt egy válaszlevelet, hogy találkozzunk Kamaraerdőn. Odamentem. Ő már várt. Azt mondta menjünk sétálni. Ekkor még nem gyanítottam semmit. Ahogy egy sűrűbb részre érünk, tüsszent egyet és egyszer csak elénk áll a kigyúrt öccse. Számonkér, hogy mit akarok az öccsétől, miért nem hagyom békén, és közli, hogy el kellene engem ásni itt az erdőben, mert hazudtam a testvérének. Kértem engedjenek el, nem válaszoltak. Látom, hogy az öccse egy gumikesztyűt húz a jobb kezére, ekkor embereket hallottam tőlem nem messze. Segítségért kiáltottam és elkezdtem futni a hangok irányában. A kabátot majdnem letépték rólam, el is szakadt, de nem tudtak elkapni. Kihívtam a rendőröket, akik 13 perc múlva értek ki. Odamentem hozzájuk. Előadtam a történetemet, amit nem hittek el, és mivel a srác tudta, hogy pszichiáterhez járok, egyből azzal jöttek, hogy biztosan csak beképzeltem az egészet. Megkérdezték, hogy meleg vagyok-e, nem mondtam biztosra, mivel azonos nemű kapcsolatom még sohasem volt. Aztán az lett a vége, hogy a rendőrök szerint az e-mailjeimmel én zaklattam a volt barátomat és hogy két állítás egy tagadás mellett nem indítanak eljárást. Azóta se fér a fejembe, hogy miért kellett csapdába csalniuk és mit akartak velem csinálni. Legszívesebben négyszemközt elbeszélgetnék a volt barátommal erről, de ha az eszemre hallgatok nem megy. Nagyon magányos vagyok és fáj, hogy ennyire átejtett arról, hogy a barátom volt.

2021. okt. 25. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy? Vele volt szex is? Ezt hogy a rendőr semmit nem tesz nem értem. Köteles ha te akarod legalább jegyzőkönyvet felvenni.
2021. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Azért ez így komoly.

Kerüld el nagy ívben. Többet ne keresd inkább.

2021. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Elég tapasztalan lehetsz 1-es. :D Magyarországon nincs igazságszolgáltatás. Csak elméletben, gyakorlatban kb semmi. Nekem olyan esetem is volt, hogy panelban felettem verte és fojtogatta a feleségét egy csávó. Hívtam rendőrséget, szartak bele. Nem egyszer hívtam őket. Ilyet szólnak, hogy ők nem hallanak semmit, amikor az ajtajuknál hallgatóztak. Eközben meg ordított egyet a nő. Mutatok fel. Tessék, maguk süketek? Én már eljutottam olyan szintre, hogy beszólogatok erősebben és akkor több hatása van a dolognak. Itt nálunk kb rugdosni kell az embereket, hogy végezzék a munkájukat. Gáz ebben az országban sok minden. :D Többször szarnak amúgy bele az ügyekbe, mint segítenek. Kb 20 alkalomból 2-szer tették is dolgukat. Jaj, de tudnék én jó sok rendőrös korrupt ügyet mondani. Azért nem szentek azok sem. :D Pénz beszél, kutya ugat.
2021. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet ráírnék ez mi volt… ha bevallja az bizony bizonyíték. 1. Vagyok
2021. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem ér semmit. Nagyon nem így kezelik ám az ügyeket. És legtöbb esetben nem egy bizonyíték kell. Ha valaki azt mondja, hogy megöl, arra is csak legyintenek, hogy mindenki mondd ilyet dühében. Szóval csak úgy van következménye a dolgoknak kb, ha tudod is bizonyítani, hogy az többszöri alkalommal történik. Akkor történik eljárás, ha ténylegesen tettekig fajulnak a dolgok, ha csak szóbeli fenyítések vannak, az nem számít semmit. Max, ha van róla kb 10 hangfelvételed.
2021. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Kerüld el és szakitad meg vele a kapcsolatot, mondent. Nem szabad ilyenbe bele menni ilyen emberekkel. Ha ezek után még akarsz vele beszélni akkor nálad tényleg gondok vannak.

Nehéz a szerelmet elengedni, én tudom pont idén mentem keresztül ezen, de muszály lesz mert látod a testi épséged nem ér annyit.

Föleg úgy hogy ez a szerelem nyilvánvalóan egyoldalú és ezt te is tudod.

Többet ne keresd, tiltsd le, teljesen törölj ki minden vele kapcsolatos dolgot. Akkor könnyebb is lesz elengedni, ha se egy kép vagy bármi nincs róla.

Tovább kell lépned.

2021. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%

Nos... azt, hogy mi volt zaklatás, és mi nem, nem a rendőrök hatásköre eldönteni. Egyébként ha ennyi történt, amit leírtál, arra még a legvérmesebb ügyész sem tudná ráhúzni a zaklatás vádját. Ha naponta írtál volna neki e-mailt, önmagában még az is csak határeset lenne, amire rá lehet fogni, hogy csak aggódtál érte, azért írtál ennyiszer. Zaklatás az, amikor például valaki harmadjára adja már a tudtodra, hogy a büdös életbe' nem akar beszélni veled többet, letilt mindenhonnan, de te kamufiókról ennek ellenére tovább próbálkozol. Ez már zaklatás. Az, hogy valakire, akivel egyszer összevesztem, ráírok, hogy mi van vele, az nem az. Főleg, ha válaszol is rá, és a válasz nem az, hogy "takarodj az anyádba'".

A másik dolog, hogy egy (vélt) szabálysértés vagy vétség nem tesz semmissé egy másik vétséget vagy bűncselekményt. Ez nem úgy működik, hogy ha te tegyük fel, zaklattál valakit, akkor a sértett szabadon bármit csinálhat veled, akár még meg is ölethet, mivel hogy te zaklattad. Létezik jogos védelem, de az legfeljebb a veszélyeztetettség fokáig terjedhet. Szóval arra, amit tenni akartak, semmiképp nem lehet ráfogni, hogy "jogos védelem" volt.

Az, hogy milyen a szexuális orientációd, ahhoz meg a rendőröknek abszolúte semmi köze, sőt, védett adatnak minősül, rá sem kérdezhetnének. Már csak azért sem, mert tök mindegy, hogy valaki meleg, heteró, biszex, vagy aszexuális, ettől még nem vonatkoznak rá más törvények.

Az, hogy pszichiátriai kezelés alatt állsz, szintén nem érv. Már csak azért sem, mert több száz mentális állapot, betegség, kórkép létezik, és ezek 95%-a semmiféle tévképzettel nem jár. Ezt ha úgy van, igazságügyi elmeorvosi szakértő is meg fogja állapítani.


Mit kéne tenned?

Mihamarabb megteszed a feljelentést gyilkossági kísérletért és könnyű testi sértésért. Lesz elég bizonyíték, hidd el. Csak a kihallgatáson mondj el mindent részletesen! A kabátodon egyértelmű nyomai vannak a dulakodásnak, sőt, DNS-nyomokat is találhatnak rajta. Az üzeneteid mind-mind bizonyítékok, amiket jó ideig törlés után is vissza tudnak állítani a hatóságok.

Már csak azért is meg kéne tenned, mert ezzel elejét veszed, hogy az a gyökér másokat bánthasson.


És nem, nem igaz az, hogy ne létezne igazságszolgáltatás. Való igaz, hogy ez nem a Helyszínelők, és Columbo hadnagytól is rémesen messze állnak. De az sem igaz, hogy egész nap csak a töküket vakarnák, és semmit ne tennének.

2021. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Szép kis történet, a következő kérdés már majdnem jobban hihető, dolgozz még egy kicsit rajta! :)
2021. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 7-es!

Mielőtt valakit leminősítesz, stb gonoltam segítek. A másik kérdést ÉN írtam. Ha arra gondolsz ahol hazajött a srác tesója... Szóval azért mert 2 hasonló témájú kérdés van itt, azért nem kell hazugnak hinni valakit. Se őt se engem. Mondjuk téged is minősít az ahogy reagálsz.


A kérdezőnek pedig azt tudom mondani hogy írjon rám. Én már találtam segítséget a jogi útra terelésre amennyiben gondom lenne. A te eseted pedig nem is értem hogy lehet hogy nem lett folytatva. Bár azt mondom, hogy érdemes lenne kiugrasztani a nyulat a bokorból. Írj bátran rám. A 7-es nagyon jól írta amit írt. Ha kell segítség bátran írj.

2021. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A szexualis eroszak miatti eljarast maganvad megtetele utan fogjak elinditani ,ami azt jelenti,hogy nem a rendorok,nem az ugyesz fogja,hanem neked kell megtenni a feljelentest. De jol gondold meg,mert meg ha gyoznel is,es bebizonyosodik az igazad,irtozatosan megterhelo tud lenni lelkileg targyalasrol targyalasra atelni ugyanazokat a kepkockakat. Ha ezt tudod vallalni,vagy ilyen eros,akkor ne add fel,es kuzdj az igazadert!
2021. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!