Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen gyakori a feltünően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori a feltünően kidülledően eres farok? Élőben még csak egy srácnak láttam. Ez csak anatómiai adottság vagy lehet valamit tenni, hogy ilyen legyen? Az enyém sajnos nem ilyen.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem függ attól is hogy vér vagy hús farkad van e. Az enyém vér és eres. A hús sztem nem az.
2023. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eres, pasimnak is az.
2023. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vér farkam van, és nekem is eres egy kicsit. De van akinek eszméletlenül kidomborodnak rajta az erek.
2023. ápr. 10. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nagy vastag ér van rajta, a többi nem igazán látszik. Szerintem ez tök random, hogy kinek milyen.
2023. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
általában egy vastag ér van alegtöbb péniszen
2023. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!