Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el itthon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval röviden annyi, hogy lett barátom, és szeretném, ha át tudna jönni, meg, hogy gyakrabban tudjunk találkozni, viszont ehhez elengedhetetlen az, hogy tudjanak róla, és egy véletlen lebukással nem akarom bevallani nekik, hogy amúgy meleg vagyok. Soha nem volt szó itthon a kapcsolataimról, ez az első, de azt mindig is tudtam, hogy mi a helyzet velem. Nem homofóbok, sokszor mondják, hogy bárhogy elfogadnának, ezért is szeretném, hogy mindent tőlem tudjanak meg. Bár az is lehet, hogy már sejtik...


Valaki, aki már járt ilyen helyzetben, vagy csak simán vannak tippjei, az tudna ebben segíteni? Mindenképpen személyesen szeretném, nem pl levélben vagy üzenetben.


Előre is köszönöm, további szép napot mindenkinek!



2023. aug. 19. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Anya, apa.. meleg vagyok!


Szívesen. Nyilván lehetne regényt írni 55 sorban de úgy is ez lenne a vége. Én is így mondtam el. Felvezetheted a témát de ha mondják hogy elfogadnak akkor szerintem nem érdemes csavarni a dolgot.

2023. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki homofób. Akik azt mondják nem, azok is. Addig elfogadóak, amíg nem a saját családjukban üti fel a fejét a téma.
2023. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Korod?
2023. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

2

Ez pontosan így van. Mindenki szivárványos, de ha a családban van meleg akkor azt tragédiaként élik meg.

2023. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
POnt fordítva van szerintem. Utálhatja a melegeket valaki addig, míg ki nem derül, hogy a gyereke is az.
2023. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Írtál két nagyon jó szót :

"Bárhogy elfogadnának "

Ez a lényeg. Ha ilyet mondanak szerintem sejtik is már.

Szurkolok neked!!

2023. aug. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy atmehet ugy is mintha a haverod lenne
2023. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálhatod úgy is, hogy először barátként mutatod be a barátod, aztán lehet szimpi lesz nekik és nem is bánják, hogy együtt vagytok, jobban feldolgozzák ha nem csak annyit tudnak róla, hogy meleg vagy honnan ismered, hanem kicsit a személyiségét is megismerik.

De az is lehet, hogy (ahogy az első válaszoló is leírta) egyszerűen elmondod, hogy meleg vagy, egy fiúval vagy stb (ha nem is látsz esélyt arra, hogy valaha lánnyal lennél lehet érdemes letisztázni ezt, mivel engem azóta is próbálnak győzködni néha, hogy majd elmúlik ez a korszak stb, hátha találok majd valakit akivel rendes családom lehetne)

2023. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos, elmondtam itthon, minden jól ment, elfogadtak, és várják, hogy bemutassam a páromat. Köszönöm mindenkinek a segítséget :)
2023. aug. 21. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Grat!

Remélem, a jövőben is minden jól alakul!

2023. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!