Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megéri melegként tanári...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Nelson kérdése:

Megéri melegként tanári pályát választani?

Figyelt kérdés

Megkérek mindenkit hogy ne jelentse a kérdést kategória miatt, mert direkt írtam ide, mert lmbt emberekhez szól a kérdés


Szóval... Angol-történelem szakra adtam be a jelentkezésemet és a státusz törvény illetve úgy unblock az lmbt emberek megítélése/ellehetetlenítése miatt egyáltalán érdemes ezt a pályát választani? Aki már tanár/tanulja mit tapasztal


Ki rúghatnak emiatt az egyetemről vagy a munkahelyemről?

Budapesti vagyok és egy elég mainstream (annak idején tüntettek abból az egyetemről) helyre adtam be a jelentkezésemet


Illetve egy teljesen unrelated kérdés de (nem flexelésből csak kíváncsi vagyok) 400 pont mennyire számít soknak?



2023. aug. 25. 12:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%
Csak akkor, ha a szüleid kőgazdagok, és BIZTOSAN sok vagyont hagynak rád. Amúgy meg éhen halsz tanárként, ha nincs egyéb bevételed
2023. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
hát én határozottan nagyobb ellenszélre számítanék mind egyes kollégák, mind egyes szülők, mind a tanulók részéről. egyszerűen itt tart a magyar közgondolkodás.
2023. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a kirúgás nem feltétlen úgy néz ki, hogy felmondanak neked. lehet, hogy "csak" megnehezítik az életedet, mérgezik a munkahelyi légkört, különböző eszközökkel elérik, hogy nálad teljen be a pohár és te magad nyújtsd be a felmondást.
2023. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egyházi iskolában (gimi) volt olyan angol tanárom, aki full meleg volt, messziről látni lehetett rajta. Senkit se érdekelt. Szerintem pont letolják, ha csak nem akarsz lmbt harcos aktivista is lenni közben.

Egyetemen se érdekel senkit se.

2023. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%
Szexuális beállítottságtól függetlenül nem éri meg a tanári pályát választani. De ha arra vagy kíváncsi, a hajlamaid nem jelentenek hátrányt.
2023. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

3 tanár ismerősöm is van

Nem beszélhetsz a szexualitásról egyébként sem már, az egész téma tabu.

Jogod semmihez sint, gyereknek van mindenben igaza és a szülönek.

Nettó 240-260e Ft a fizetés 20év munkaviszony után.

Ha mindezt el tudod fogadni

Felvesznek tanárnak, de nem mindenhová. Igazgatótól függ.

2023. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Jogod semmihez sincs, gyereknek van mindenben igaza és a szülönek."

végre valaki leírta.

mert sokan mintha a vágyálmaikat tálalnák valóságként.

2023. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 DominikX ***** válasza:
0%

A KSH szerint a nettó medián bér 330 000 forint /hónap. A tanárok fizetése 260 000 -300 000 nettónál kezd (attól függ, technikumban több államiban kevés)

Pár év tapasztalattal lesz időd magándiákokat is fogadni, így könnyen összeszedsz 450 000 nettót is hónaponta. Ettől függetlenül szar a tanárok helyzete (meg mindenki másé is) mert a kormány csak a lopáshoz ért.


Melegséged miatt nem dobnak ki az egyetemről, munkahelyen se valószínű, ha pedig annyira retard az igazgató, akkor oda amúgy se érdemes járni. A pesti diákok többsége azért “libsi” ezért őket annyira nem fogja zavarni, hogy te mi vagy. De ez attól függ, hogy miben nyilvánul meg a melegséged.

Az iskolában nagyon megosztó témákat (politika, háború, LMBTQ) nem igazan érdemes felhozni, mert csak ricsaj lesz belőle, ha pedig a diákok vitakészségének a fejlesztése a tét akkor arra érdemes más témát választani.


Ja és ilyen Bide Zsolthoz hasonló performanszokat ajánlatos kerülni három dolog miatt is.

1. Árt az LMBTQ-s emberek megitélésének

2. A tanár-diák közötti erőviszony nem egyenlő, nyilván a tanár felé billen a mérleg amivel nem illik visszaírni.

3. Egy harmincas tapasztalt meleg amúgy is jobban elintézne, mint egy tapasztalatlan 15 éves 😅


26/P/Tanár

2023. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Se így, se úgy.

Tanárnak ma hetero se menjen.

Soha nem tudhatod, mikor jut illetéktelenhez az info. Elég egy agymosott kolléga, igazgatónak se kell lennie, és máris kicsinálnak.

2023. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Tanárnak közoktatásba alapból nem éri meg orientálódni. Tehát a nulladik lépésben kell kiesnie a pályaválasztási rostán. Szóval az értelmesebb ember el sem jut odáig, hogy melegként/szuperhősként/nyomorékként/ilyenolyan létállapotban is érdemes-e.


Megjegyzés: nem unblock, hanem en bloc. Ez ellentmondásban van azzal, hogy angol szakra mennél (az angol szónak semmi olyan jelentése nincs amilyen értelemben és szövegkörnyezetben használtad), ami az értelmesebb emberben gyanút kelt: nem kamukérdéssel állunk-e szemben.

2023. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!