Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megéri melegként tanári...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Nelson kérdése:

Megéri melegként tanári pályát választani?

Figyelt kérdés

Megkérek mindenkit hogy ne jelentse a kérdést kategória miatt, mert direkt írtam ide, mert lmbt emberekhez szól a kérdés


Szóval... Angol-történelem szakra adtam be a jelentkezésemet és a státusz törvény illetve úgy unblock az lmbt emberek megítélése/ellehetetlenítése miatt egyáltalán érdemes ezt a pályát választani? Aki már tanár/tanulja mit tapasztal


Ki rúghatnak emiatt az egyetemről vagy a munkahelyemről?

Budapesti vagyok és egy elég mainstream (annak idején tüntettek abból az egyetemről) helyre adtam be a jelentkezésemet


Illetve egy teljesen unrelated kérdés de (nem flexelésből csak kíváncsi vagyok) 400 pont mennyire számít soknak?



2023. aug. 25. 12:15
1 2 3
 21/26 Jani Belucci ***** válasza:
71%
Legalább 4 meleg tanárt ismerek, és soha egyiket sem érte emiatt semmi. Gondolom nem a gyerekekkel fogod megtárgyalni a szerelmi és szexuális életedet, akkor meg senkinek semmi köze hozzá.
2023. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, honnan tudná meg bárki is, hogy meleg vagy? Én dolgoztam tanárként (amúgy heteró vagyok), de soha nem kérdezte senki és senkinek nem is beszéltem a magánéletemről. Szóval akármi is lettem volna, nem tudták volna. Engem zavar is, ha a magánéletemről olyanok kérdezgetnek, akikkel nem vagyok baráti viszonyban.
2023. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ és bocsi ha nem tudtam mindenkinek válaszolni


#22: onnan gondolom hogy egyik közeli barátom szerint ez a (idézem őt) "tipikus meleg kinézetem van"

2023. aug. 25. 20:26
 24/26 anonim ***** válasza:
400 pont, nagyon jónak számít, a tanári szak ponthatárához képest pedig bőven annak. Ami ténylegesen sok (országosan nézve is) az 450-460 körüli, szerintem. Ha megnézed, állatorvosi, SOTE - orvosi, pár pesti egyetem pszichológia, valamint jogi kara- az évben ekörül volt az állami ponthatár (, vagy még több, lásd: ELTE jogi kara).
2023. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%

"Kérdező, honnan tudná meg bárki is, hogy meleg vagy? Én dolgoztam tanárként (amúgy heteró vagyok), de soha nem kérdezte senki és senkinek nem is beszéltem a magánéletemről."

ez nem kérdezgetés és beszélgetés kérdése (habár nagy vonalakban melóhelyen is szokás tudni pl. egymás családi állapotát). tanárként rengeteg ember ismer, még egy Budapest méretű városban is időnként belebotlasz az egykori vagy jelenlegi tanítványaidba. ha valamilyen formában meg is szeretnéd élni, hogy homoszexuális vagy (például van egy veled azonos nemű párod), akkor magánéleted minden részletére nagyon gondosan oda kell figyelned ahhoz, hogy ne derüljön ki rólad.

2023. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon semmilyen szexuális irányultsággal nem éri meg tanárnak menni. Legfeljebb ha heteró nő vagy és van egy jól kereső férjed.(Vagy ha olyan családból jössz, hogy 25évesen már van két lakásod, amiből az egyiket kiadod.)

Ez látszik is a tanárok ivararányán.

2023. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!