Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, 14 éve kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, 14 éve kapcsolatban és a szüleim nem tudják. Mit tegyek? hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Bővebben itt: amíg otthon éltem, mindig adtam a heterót, annak ellenére, hogy 19 éves korom óta kapcsolatban vagyok a párommal, persze ebből nekik semmi se tűnt fel. Senkinek se mondtam eddig el, mivel amúgy senki se kérdezte, meg nem vagyok úgymond bzis. Nos, mivel 4 éve elköltöztem otthonról külföldre és összebútoroztunk a barátommal a szüleim ragaszkodnak ahhoz, hogy eljöjjenek látogatóba. A covid jól jött anno, de most már nem tudok mit hazudni miért ne jöhetnének. Többször mondtam, hogy nem akarom, hogy jöjjenek, mert- és ezzel nem hazudok, utálom a vendégeket. Viszont ragaszkodnak ahhoz, hogy eljönnek egy hétvégére, megnézni hogy mégis hogy élek. Mondtam, hogy ez szükségtelen, mert itt amúgy tényleg nagyon jó sorunk van, ugyanúgy élek, mint otthon, csak szebben és több a megtakarításom. Gondolom nem hiszik el mer a külföld démoni, stb. De mindenképpen el akarnak jönni.


Az apám agyvérzést kapott amikor a bátyám elköltözött tőlük, majd a felépülése után felfedezte a vodkát. Azóta 2x a detoxban kötött ki, és nagyon agresszív mindenkivel. Nem beszéltem vele 4 éve, nem hívjuk egymást, nincs közös tèmánk. Ha szembesíteném a jelenlegi életemmel, szerintem vagy holtan esik össze, vagy olyan patáliàt csap, hogy a rendőrséget kellene kihívnom.

Ha elmondom, hogy buzı vagyok szerinten mindketten belerokkannának, ezt nem akarom, de azt se hogy ez kiderüljön.

Kérlek titeket adjatok valami tanácsot, mert ez az egész kikészít engem.

Kösz ha végigolvastad.



2023. aug. 27. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem lenne kamu, az épp elég indok lenne, hogy egy alkoholistát nem akarsz beszállásolni a lakásodba.
2023. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Apám tud józan lenni napokig is, ha akar. Ha idejönnének hosszú hétvégére, megállná, hogy ne igyon, de úgy vagyunk berendezkedve, hogy letagadhatatlan az, hogy itt két pasi él együtt. Haez kiderülne, itt mindennek vége lenne. Botrányt okozna, ezzel minket totál leszégyenítene, pedig a szomszédaink teljesen okék velünk. Sose volt gond
2023. aug. 27. 15:29
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Közlöd, hogy felújítás/csőtörés/gázszivárgás/akármi van.

Beszállásolod őket egy szállodába és 1-2 napig velük mászkálsz nap közben.

2023. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Mi lenne,ha összecuccolnál,és csak úgy beállítanál hozzájuk?

És mondjuk az érkezésed előtt 1-2 órával szólsz,hogy jössz,hogy azért mégse váratlanul érjenek a dolgok.

De ez csak akkor jó,ha csak téged akarnak látni.

Ha mindenáron az otthonotokba akarnak menni,akkor nem tudom.


Esetleg nincs ott,kint egy nagyon jó,egyedülálló,fiú haverod?

Talán megengedné,hogy 1-2 napra ,,lakást cseréljetek".

Bár ez talán túl extrém ötlet:(

2023. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
* váratlanul állíts be a szüleidhez
2023. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
14 évig tutkolzóltál a szüleidnek. Gondolj bele abba, ha egyszer majd meghalnak úgy halnak meg, hogy életük vegéig titkolóztál előttük! Tiszta lenne a lelkiismereted?
2023. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Mond azt hogy egy barátoddal ( mármint hogy sima baráttal) vagy egy munkatársaddal laksz Hetero Férfiak között is van barátság azt meg nem kell tudni hogy a barátságnál több van köztetek
2023. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező te nem a szüleidet félted a valóságtól, hanem magadat félted a véleményüktől. Ebből látszik hogy érettlen vagy még.
2023. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Én nem nehezíteném a saját életem így. Felnőtt ember vagy, nincs mit szégyellned és nincs miért magyarázkodnod. Én simán szembesíteném őket a ténnyel és nem kérdezném a véleményüket. Továbbá megmondanám, hogy patáliára nincs szükségem, maradjanak csak otthon. Tanulj meg a sarkadra állni és nem függeni mások véleményétől!
2023. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Vagy már előtte elmondod és akkor úgyis kitagadnak és nem jönnek.


Vagy pár napra hotelszobát veszel ki barátodnak és összepakolod a cuccait. Mint szingli pasi lakásban fogadod szüleid.


Szerintem mindenkinek jobb az első változat. Kicsit kiabálnak a telefonba de azt le lehet tenni, inkább otthon tudják meg mint nálad.

2023. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!