Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, 14 éve kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, 14 éve kapcsolatban és a szüleim nem tudják. Mit tegyek? hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Bővebben itt: amíg otthon éltem, mindig adtam a heterót, annak ellenére, hogy 19 éves korom óta kapcsolatban vagyok a párommal, persze ebből nekik semmi se tűnt fel. Senkinek se mondtam eddig el, mivel amúgy senki se kérdezte, meg nem vagyok úgymond bzis. Nos, mivel 4 éve elköltöztem otthonról külföldre és összebútoroztunk a barátommal a szüleim ragaszkodnak ahhoz, hogy eljöjjenek látogatóba. A covid jól jött anno, de most már nem tudok mit hazudni miért ne jöhetnének. Többször mondtam, hogy nem akarom, hogy jöjjenek, mert- és ezzel nem hazudok, utálom a vendégeket. Viszont ragaszkodnak ahhoz, hogy eljönnek egy hétvégére, megnézni hogy mégis hogy élek. Mondtam, hogy ez szükségtelen, mert itt amúgy tényleg nagyon jó sorunk van, ugyanúgy élek, mint otthon, csak szebben és több a megtakarításom. Gondolom nem hiszik el mer a külföld démoni, stb. De mindenképpen el akarnak jönni.


Az apám agyvérzést kapott amikor a bátyám elköltözött tőlük, majd a felépülése után felfedezte a vodkát. Azóta 2x a detoxban kötött ki, és nagyon agresszív mindenkivel. Nem beszéltem vele 4 éve, nem hívjuk egymást, nincs közös tèmánk. Ha szembesíteném a jelenlegi életemmel, szerintem vagy holtan esik össze, vagy olyan patáliàt csap, hogy a rendőrséget kellene kihívnom.

Ha elmondom, hogy buzı vagyok szerinten mindketten belerokkannának, ezt nem akarom, de azt se hogy ez kiderüljön.

Kérlek titeket adjatok valami tanácsot, mert ez az egész kikészít engem.

Kösz ha végigolvastad.



2023. aug. 27. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem telefonon mond meg a szuleidnek hogy meleg vagy es a baratoddal laksz evek ota valoszinu igy mar nem akarnak meglatogatni
2023. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg nekik hogy meleg vagy és a barátoddal élsz együtt, ha jönnek, ennek fényében jöjjenek. Vagy ne jöjjenek, ha ez nem tetszik nekik. Már nem függsz tőlük anyagilag, külföldön élsz önálló életet, megteheted.


Ha botrány lesz, a távolból legyen. Aztán ha mégis kimennek hozzád akkor talán addigra lehiggadnak a kedélyek. Azt megértem, hogy nem akarod tönkretenni a kapcsolatod a szüleiddel, mert mégiscsak a szüleid, de életük végéig titkolózni akarsz? Egyszer előbb utóbb kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy muszáj elmondani.

2023. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Merre laksz kulfoldon?
2023. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem fogom 2 napra kiköltöztetni a páromat, egy az hogy rengeteg cucca van, a másik meg, hogy bunkóság lenne. Másik haverral lakáscsere se jó, mert ismerik a pontos címem, ráadásul a kapucsengőn mindkettőnk neve ki van írva.

Igazából önzőségből nem akarom hogy tudják,még: covid előtt kölcsönadtam a bátyámnak egy jelentősebb összeget és ha kiderülne, hogy bzi vagyok tutira nem adná vissza, mert ő egy igazi homofób.

A szüleim ismerik a páromat, de csak haverként lett bemutatva, volt nálunk grillezni, tök jól elvolt a szüleimmel, a viselkedésük miatt aznap majdnem el is mondtam mi a helyzet, de mikor a barátom elment totál kibeszéltèk őt nekem, mert sokat merészelt kajálni, meg meg is kérdezték, hogy nem bzi e. Persze letagadtam mindent, még őket állítottam be hülyéknek és azóta úgy hagytam a dolgot.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2023. aug. 27. 21:48
 15/19 anonim válasza:
100%
Tekintve, hogy ismerik könnyedén mondhatod nekik, hogy mivel régóta ismeritek egymást és nehéz lenne egyedül egy lakást fenn tartani, ezért ketten vágtatok bele. Ebben pedig nincs semmi meglepő, mert ugye tényleg gyakori hetero embereknél, hogy akár egy azonos nemű baráttal, vagy többel tudnak először csak lakást bérelni.
2023. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

Ideiglenesen befogadtad a haverodat, épp lakást cserél, kire ha nem rád egy sok éves barátjára támaszkodna... A szüleid a lakásotokban szeretnének elszállásolva lenni? Lenne elég hely nekik?

Azt nem lehet, hogy pl. csak anyukádnak mondod el, ő pedig - a családi béke érdekében - arra a "belátásra" jut, hogy nem kell ezt a kiutazást erőltetni? A anyukák ilyen téren talán jobban és elfogadóbbak.

2023. aug. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan mondhatod, hogy a legjobb barátod és éppen könnyebb így élni.

Hosszabb távon jobb az őszinteség, de ha még nem akarod nem kell.

2023. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

"covid előtt kölcsönadtam a bátyámnak egy jelentősebb összeget és ha kiderülne, hogy bzi vagyok tutira nem adná vissza, mert ő egy igazi homofób"


Te pedig simán indíthatnál ellene fizetési meghagyást. Na nehogy már az ember szexualitásától függjön, hogy megadják-e neki a tartozást, vagy sem...

2023. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
végül elmondtad nekik?
dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!