Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok elmenne a szüleivel 1-2 hétre nyaralni?

Figyelt kérdés
Zavarna titeket? Vagy ha tudod, hogy jó a viszonya velük, miért ne töltsön velük is időt? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Megmondom őszintén, a történetben én vagyok az aki utazik. A párom meg itt maradt. Én egész jól, ő kevésbé jól viseli ezt.

2023. szept. 3. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Mivel introvertált vagyok, örülnék egy kis egyedüllétnek valószínűleg. Ugyanakkor nem biztos, hogy egy-két hétnyinek. Meg azt se zárom ki, hogy úgy érezném, kihagy a párom valamiből.
2023. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Három hónapja vagyunk együtt. Apám nem tudja, hogy meleg vagyok, anyám pedig nem túl elfogadó. De nem akarom őket elveszíteni sem.
2023. szept. 3. 22:26
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy? És a párod?
2023. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
30-25
2023. szept. 3. 22:32
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2023. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Így kicsivel másabb a helyzet. De ettől függetlenül még jogosan viselheti rosszul a dolgot.

2023. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

A szülők felneveltek, kirepültél. Ha párod/társad van, akkor ő az első.


"Én egész jól, ő kevésbé jól viseli ezt."


Önző vagy és olyasmit teszel, ami a párodnak fáj.

Az én párom nem sokáig lennél...

2023. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom, kicsit fura ennyi idősen szülőkkel nyaralgatni hetekig, de lehet csak nekem van szar családom:D

Kicsit rossz is az a helyzet, hogy szüleid nem tudják/ellenzik. Kicsit így olyan, mintha letagadnàd a párodat előttük vagy őt itt kihagyod a családi nyaralásból. Ami ráadásul nem csak egy hétvége, hanem hosszabb idő

Nem mondom, hogy jó féltékenykedni meg kontrollálni a másikat, hogy sehova se mehessen, de a te oldaladról se tiszta a dolog

2023. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Három hónap azért még nem 10 vagy 15 év. Ennyi idő után én még nem tépném a számat miattad, meg nem enne az ideg, de tény, hogy a 2 hét nyaralás anyuékkal elég hülyén veszi ki magát ebben az életkorban már alapból. Az 1 hét is elég határeset. Nem azért, mert ne lehetne jó valakinek a kapcsolata a szüleivel, de ebben a korban azért már általában nagyobb igénye szokott lenni az embernek a szülőktől való függetlenedésre többnyire. (Ha meg nincs rá igénye, az is jelez valamit.) Ilyenkor már inkább szívesebben van az ember a szerelmével, mint a szüleivel. Viszont ha ezt mittudomén, mondjuk pl. 2-3 év együttlét után játszanád meg velem, akkor nekem is kikerekedne a szemem biztos, hogy WTF, 3 éve együtt élünk, te meg lelépsz 2 hétre anyuval meg apuval kaszinózni? :)

Ja, és még valami. Nem lesz örökké fenntartható, hogy apukád vagy a szüleid nem tudnak róla, hogy meleg vagy. Az esetek túlnyomó többségében eljön az az időpont egy kapcsolatban, amikor választás elé kerülsz. Vagy coming outolsz vagy elhagy a párod. Rengeteg energiát kivesz egy kapcsolatból, ha az egyik fél folyamatosan titkolózik még a legközelebbi családtagjai előtt is és ezt várja el a párjától is. Ezt nem lehet a végtelenségig húzni egy párkapcsolatban. És nem is tisztességes a pároddal szemben.

2023. szept. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
7) egyébként ez az út már akkor le volt foglalva, amikor még nem is ismertük egymást. Le kellett volna mondanom? Egyébként voltam vele is kétszer hosszú hétvégézni. Megyünk is majd megint novemberben. Plusz az anyagi lehetőségek sem olyanok. Ő most kezd majd csak dolgozni, szülei sem tudják őt annyira támogatni. Egyébként napi szinten telefonaltunk és folyton chateltünk.
2023. szept. 4. 05:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!