Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a szexualitásom ??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szexualitásom ??

Figyelt kérdés
Mindig is tetszettek a lányok, de a fiúk is. Sosem éreztem magam teljesen lánynak. Nm tudom eldönteni pontosan mi is vagyok?? ( lány)

2023. szept. 26. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindkét nem izgat, vonz akkor biszex vagy csillagom - dupla esély egy buliban 😂😂😂
2023. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem érezted magad teljesen lánynak? Ezt lányként vagy fiúként írod?
2023. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kik tetszenek, és te minek érzed magad az két külön téma, az első a szexuális irányultság, a második a gender. Ha mindkét nem tetszik, akkor hívhatod magad biszexuálisnak vagy pánszexuálisnak. Ha nem teljesen érzed magad lánynak (de teljesen fiúnak sem), akkor genderfluid, bigender, androgün, vagy hasonló névvel azonosíthatod magad.
2023. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, szerintem inkám omniszex vagyok, a lányok jobban bejönnek. De nem tudom eldönteni.
2023. szept. 27. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Lenézel mi van a lábad közt, ha piña colada akkor lány vagy és lehetsz hetero, bi és leszbikus nő, ha lenézel és faszt and furios lóg, akkor lehetsz hetero, meleg vagy bi férfi. Nem kell ezt ilyen omni meg pán meg egyéb woke baromságokkal komplikálni. Amúgy szerintem biszex vagy. De mindegy nekem ha ilyen gender likvid szemi biszexiális női testbe született reinkarnálódott bi-curious dalai láma kismacskájaként identifikálod is magad, csak ne terjeszd légyszives. Üdv, egy meleg férfi(az a klassszikus)
2023. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biszex
2023. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De a nők jobban vonzanak. Akkor szoszi van?? Mind2 nem érdekel, főként a nők!
2023. szept. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!