Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hogyan tudok hosszút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hogyan tudok hosszútávú tartós párkapcsolatra lelni?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt párom sajnos de nagyon szeretnék. És nem egyéjszakásat hanem egy olyan párt szeretnék akivel le élhetem az életem. Tudom nem biztos hogy összejön egyből de nem fogom feladni. Hol tudok így ismerkedni? Társkeresőn? Melegbárban? Tippeket, tanácsokat előre is köszönöm! 18f

2023. okt. 16. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

53 éves vagyok.

Életemben volt egy 7 éves kapcsolatom (megszakításokkal) egy 17 éves fiúval (én voltam 33), illetve 45 éves koromtól egy 19 éves fiúval már nyolcadik éve.

Szóval nem lehetetlen.

2023. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

Visszautasítom azt a negatív hozzáállást, hogy ne lehetne kialakítani. Nem kell azért mást letörnie annak, mert neki nem sikerült! Több olyat is ismerek csoportból, akik régóta együtt élnek gond nélkül. Az egyik pár évtizedek óta!

Az én kapcsolatom 4 éves lesz - egy nagy 2 éves problémával, de akkoris 4 évet számolunk és meg is javítottuk igaz szerelemből!

Bár azt aláírom, hogy a mai melegek fejében sok probléma van és sokan elmarják maguktól az igazit. De nem szabad általánosítani.

Függ a sorstól és a két fél problémamegoldásától.

18 évesen pedig még nem kell kétségbeesni. Nekem első igazán komolyabb párom 28 évesen lett, az igazim 31 évesen jött és ő 5 évvel idősebb. Ráadásul neki rajtam kívül egy komoly kapcsolata sem volt, pedig idősebb. Bár emiatt voltak nagy gondok a problémamegoldásában neki is, de győzőtt a szerelem.

2023. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%
2 éves kapcsolatot hosszú távúnak nevezni ... :D
2023. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%

13-ra: Sajnos ilyen értelmező problémák is előfordulnak, amiért nehéz kommunikálni.


"Több olyat is ismerek csoportból, akik régóta együtt élnek gond nélkül. Az egyik pár évtizedek óta!"


Néha el kéne gondolkodni megszólalni vagy csöndben maradni!

2023. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem azokat akik állítólag szuper szerelmes kapcsolatokban élnek,boldogan és évek óta, azok miért oltják le, kritizálják azokat akiknek nem jutott sem hűség, sem tartósság, sem szerelem ?

Hogy cáfoljátok meg más életét,amikor ti naponta kaptok szeretetet? Jóllakott ember ne kritizálja az éhezőket.Főleg pedig még burkoltan se dicsekedjen !

2023. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

És még annyit,hogy nagyon sokszor a tubis boldogságok, nagy szerelmek mások lelki kínjai,könnyei és tönkretétele árán jönnek létre.

Tudnék erről mesélni, a sok önmegvalósító, szerelemes lovagról..

#15

2023. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbiról van pont ilyen tapasztalatom. Minket egy srác szét akart szedni pletykákkal és engem akart magának. Szét is szedett 2 évre, amit mondtam. De nem sikerült a terve velem és darázsként elment másik társaságba ugyanezt művelni. Marci a neve. Híres az illető meleg csoportban és régen sikerült a terve. Rövid ideig volt sikere, de volt. Tehát arra példa, hogy más tönkretétele árán.
2023. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

18 évesen nagyon kevés az esélyed arra, hogy azonnal meg fogod találni a "nagy őt", akivel esetleg leélheted az életed.

Inkább tapasztalatokat kellene gyűjtened, alkalmi- és rövidebb-hosszabb kapcsolatokkal felkészülni a valós együttélésre, ha egyáltalán ez lehetséges lesz valakivel.

2023. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
17-es: ez a nev ismerosen cseng. Nekem is volt dolgom egy kamukeroval, kitudja, kicsi a vilag…egyebkent igazat kell adnom a 15-os valaszolonak. Akik kapcsolatban vannak konnyen osztjak az eszt, hogy biztos bennunk van a hiba, meg, hogy mas kedvet ne vegyuk el stb, itt nem masok kedvenek az elvetelerol van szo, csupan tapasztalatcsere, illetve az ember leirja a sajat helyzetet, bocs, hogy nem lehet minden egy tundermese. Illetve meg annyit, hogy melegeknel ami ma ugy van, az nem biztos, hogy holnap is ugy lesz, tehat senki ne kiabaljon kigyot bekat a masikra, mert barkivel barmi megtortenhet. Meg egy kiegyensulyozottnak levo kapcsolatban is…
2023. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!