Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/meleg srácok van domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg srácok van domináns vágyatok?

Figyelt kérdés
Mik? Kiélitek? Hány évesek vagytok? Nekem elég sok ilyen vágyam van de érdekel másoké…
2023. okt. 31. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen izgat és ha van rá vevő partner ki is élem. Szerintem élvezetes. Azonban csak vékony vagy izmos sráccal. Sok más alkatú is ír, de sajna az offos.
2023. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Domináns passzív vagyok
2023. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam kisebb, gyengébb srácot lefogni, fogva tartani, birkózni vele, de csak játékból, durvulás nélkül
2023. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy Domináns aktíval kipróbálnék pár dolgot. Megbeszéltek alapján.
2023. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 as

Az teljesen rendben van :)

2023. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bár se dom, se szubmisszív, azért azt el bírnám viselni, ha valaki készségesen kinyalná a fenekem. :) Érzékeny az ánuszom. Cserébe jól leszopnám a partnert. :P Vagy akár egyidejűleg is csinálhatnánk egymásnak.
2023. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aha. Ha aktív ha passzív vagyok, imádok dominálni, gyakorlatilag személyes r*bancomként kezelni őt. Ha passzív helyzetben vagyok, akkor ha sikerül, egy aggresszív r*bancként viselkedek.


Szerintem fontos a ying yang

2023. nov. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!