Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal, aktiv sracok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, aktiv sracok, ti igenylitek, hogy akar egesz ejszaka dughassatok es szopathassatok egy passzivat?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon talakoztam ilyen aktivval, pedig en fiatal passzivkent ezt igenyelnem nagyon. Idaig max 20-30 percig birta akivel voltam, es utana persze nem ment a masodik menet neki. De volt olyan aki 2-3 perc alatt elelvezett, es ezzel vege is volt aznapra neki is... 😅

2023. nov. 11. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Heteroszexuális kategória.
2023. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már abból van elegem hogy szinte mindenki már csak szopni akar és nem szexelni
2023. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem , egész éjszaka nem .
2023. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen
2023. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gangbang kell neked, ott van utánpótlás. :)
2023. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5-os: hat nem mondom, hogy nem elveztem mar el olyan fantazialasra, hogy egy ferfi bortonbe bemegyek latogatoba, es veletlenul elszabadul a pokol, es tobb rab is gangbangbe kap, tobb honapos szexkihagyas utan... 😅
2023. nov. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!