Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavarna, ha a randira a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a randira a másik kutyával menne?

Figyelt kérdés
Én lennék a kutyás fél. Általában egy hosszú sétát szoktam randiként javasolni első talikor. És ha már séta, akkor esetleg a kutyasétáltatást is letudnám egyben.

2023. nov. 18. 16:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%

Pedig öt évig éltem a sráccal utána...bizony.

9-es

2023. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
Imádom a kutyákat, szóval ha játszhatok vele, akkor jöhet. :DDDD
2023. nov. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
77%
Lehet a kutyába előbb beleszeretnék :)))
2023. nov. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
75%

Nem magával a kutya jelenlétével lenne ilyenkor gond, hanem az elvvel ami miatt vinnéd.

Mert jó ötlet, legalább ha feszült a hangulat, akkor már van egy alap téma ami tudja oldani, és indítani a beszélgetést.

De emiatt vinni, hogy akkor legalább a kutyasétáltatást is letudod...

Bár én is hetero nő vagyok.

2023. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez alapból kizáró ok lenne a találkozásra.

Ez van.

2023. nov. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 gabor49 ***** válasza:
100%
aki szereti a kutyusokat azt nem zavarja egyebkent mam már sok helyre be lehet ülni kutyával
2023. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Beülés: Kizárt, nem szeretek beülős randit csinálni.


Kutyasétáltatást letudni: Ezen miért kell annyira fennakadni? Őszintén nem értem. Így nem kell kétszer 1,5 órát sétálnom egymás után, hanem egyben letudom mindkettőt. 1,5 óra spórolva.


Aki nem szereti a kutyát: Ilyennel nem is érdekel a randi, mert ha összejövünk én attól még nem dobom ki a kutyámat. A kutya széria-tartozék. Vagy azzal kellek, vagy nem kellek.

Nyilván előre elmondanám a randipartnernek, hogy tervezem hozni a kutyát.

2023. nov. 19. 10:00
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"Kutyasétáltatást letudni: Ezen miért kell annyira fennakadni? "


Azért, mert normál esetben, randira készül az ember. Annyira, hogy teljes figyelmét arra szenteli. De ez a gondolkodás olyat sugall, hogy igazából mindkettő kicsit letudandó feladat számodra. Ugyanúgy a randi is mint a kutyasétáltatás. Amiket akkor már egy füst alatt egyszerre le is tudsz./A hetero nő

2023. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelzi előre akkor zavar. Volt egy randim ahova a srác bicajjal érkezett és végig tolta maga mellet. Beülős hely ki volt zárva. Bkv szintén.
2023. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

18-as: És mégis mit készüljek a randira?


Stílusosan öltözködök alapból is. Nem akarok öltönyt felvenni egy első randira.

Dezodor, arckrém, tisztálkodás előtte alap.


Ezt leszámítva nem szeretem túlfeszengeni. Chat-en már beszéltünk és szerintem megvan az összhang a találkozóhoz.

2023. nov. 19. 15:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!