Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavarna, ha a randira a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a randira a másik kutyával menne?

Figyelt kérdés
Én lennék a kutyás fél. Általában egy hosszú sétát szoktam randiként javasolni első talikor. És ha már séta, akkor esetleg a kutyasétáltatást is letudnám egyben.

2023. nov. 18. 16:28
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Nekem a mindenkori párom mindenkinél fontosabb. Ez nem is volt kérdés.

Teljesen más level mint a szüleim, rokonaim, barátaim vagy épp a kutyám.


És én is az első randit lazán szeretem. Nem akarom, hogy feszengjen miattam és én se fogok. A kutyákat szereti saját bevallása szerint. Simogatni ér.

2023. nov. 19. 23:24
 32/37 anonim ***** válasza:
Ér bizony, de azért reménykedjünk, hogy nem csak a kutyát fogja megsimogatni kicsit. 😁🤭
2023. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
De még mindig nem tudjuk, hogy milyen kutya. Tacskó, bernáthegyi? :)
2023. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

PIT-BULL.

Vigyáz a gazdira rendesen.

😃😄😁

2023. nov. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Hát első találkára szerintem nem jó ötlet, hisz az az első élő kontaktus a másik féllel, amikor elvileg őt akarod jobban megismerni. főleg ezzel a hozzáállással, hogy akkor már ezt is letudod..mintha nem is érdekelne annyira dolog(?)

ha mondjuk többed találkozásra viszed magaddal a kutyádat, azzal szerintem nincs gond, de előtte megkérdezném a másikat, hogy örülne e neki.

2023. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Zavarna. Elzavarnàm mindkettőt a faxomba....
máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha valakivelső randira hozza magával a kutyáját, az szért van, mert tudatni szeretné, hogy a kutyája a mindene.

Ha ez így van, akkor viszont nincs szüksége tàrsra. Mert akkor meg minek ??

máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!