Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok biszexuális fiú miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok biszexuális fiú miért nem akar csókolózni másik fiúval?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem.. az oké hogy szájukban legyen a farok, de a csók még sok nekik..
2023. nov. 18. 17:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Engem meg pont a smarolas izgat,

a szopas nem

2023. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyűttlétnél fontos a csók, fura lenne nélküle.
2023. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem sok partnerem volt már, eddig kivétel nélkül mindenkivel smároltunk, olyannal is akivel nem beszéltük meg előre, egyszer csak lekaptuk egymást és volt hogy órákig csináltuk.
2023. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert egy csók intimebb mint maga a szex és sok bi srác inkább a nőkhöz vonzódik romantikusan, nem férfiakhoz. Ez nem “internalizált homofóbia” ez egyszerűen csak szexuális preferencia.
dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Mert megcsokolni egy sracot azt undoritonak tartjak persze a koszos hugyos szaros farkat a szajukba venni azt nem
dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bi srackent mondom, szamomra a csok nagyon izgato. Szexualisan is felizgat viszont nem tudnek olyannal csokolozni aki csak mondjuk alkalmi vagy nem szimpatikus. Alkalminal max kozos hoki esetlrg gumis oral volt de annyira nem jon be, igy egy ideje nem is keresek ilyet.
jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, szerintem sokan azert nem akarnak mert az tul “b.zis”. A farok csak szexualisan izgatja de csak es kizarolag az nem a ferfi.
jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megértem, ha a csókolózás b*zis, de ha a szopás nem...:D
jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as hat igen. Igy van ahigy mondod. Fura dolog az emberi elme. :-)
jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!