Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, hogyan töltitek majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, hogyan töltitek majd a karácsonyt? Van aki az ünnepek soran tervez outolni?

Figyelt kérdés

Anyámnak egy éve outoltam, nagyon nehezen de elfogadta. De hiányolja az unokákat. Batyám is jól fogadt. Apám meg unokatestvéreim nem tudom hogyan fogadnák, mert eléggé sze*ista az az ág. Szerintem hatalmas csalódást okoznék nekik, ha tudnák, hogy van egy barátom, meg meleg is vagyok.Mit gondoltok? Jó alkalom lehet?


Én 29, szerelmem 24 éves



2023. dec. 4. 13:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk párom szülei elég homofóbok, szexisták stb. Nekik nem outolt ezért és szerintem jobb is így, mert csak a balhé lenne. Az én szüleim viszont elfogadóak, tudnak rólunk és támogatnak. Szóval szerintem ne mondd el olyannak akiről tudod, hogy rosszul reagálna.
2023. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem folosleges hazudni, titkolozni egy eleten at. Konkretan nem valal fel teged a parod a csaladja elott.
2023. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem, ha már valaki nem él a szüleinél simán felválalhatná magát. Ha nem fogadnak el, akkor az az ő bajuk. De legalább leesik a teher a válladról. Az se sokkal jobb, hogy hazugságok árán próbálkozik szeretet fentartani/kicsikarni a családjától... Ha valóban szeretnek elfogadnak, ha nem, csak pár mérgező emberrel kevesebb. Fájó, de igaz.
2023. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

14) annyira vicces ezeket a gyűlölködő kommenteket olvasni pláne egy olyan kategóriában, ami téged nem is érint.


Légyszi, fejtsd már ki az okokat, hogy miért gyűlölködsz? Ott hagyott a csajod, vagy alapból nincs is senkid, és próbálod más boldogságán leverni a nyomorult életed?


Az is elég vicces, hogy az egészből neked annyi jön le, hogy nekem ürülék van a nemiszervemen. Gondolom, aki ellenkező neművel szeretkezik, ott olyasmi, hogy análszex nem létezik. Na meg ki mondta, hogy hogyan szeretkezünk? Nem gondoltál arra, hogy nem mindenki preferálja ezt a fajta szexet? Meg alapból is, neked két ember szeretetéről rögtön az jut eszedbe ki hova dug micsodát?


Nem szégyen ha tanulatlan vagy bizonyos témákban, járj utána sok mindennek. Remélem akkor egyszer belőled is normális ember lesz. :)

2023. dec. 5. 16:05
 15/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az is teljesen okés, ha valaki nincs (még) kész elvágni minden köteléket a családjával egy coming out miatt.

Egy családod van, és ha ezt megléped, lehet egyedül maradsz a világban.


Huszonakárhány évesen még fiatal vagy, remgõ õzgida lábakkal próbálsz megállni az élet forgatagában.

A mai világban simán benne van az is a pakliban, hogy haza kell költöznöd pl egy szakítás után, vagy mert kirúgtak a munkahelyedrõl...

Meg ja, kárognak itt a homofóbok, de bizony fizikai bántalom is érhet, ha valaki rosszul fogadja.


Bárki bármit mond, nem tartozol senkinek, se a párodnak, se a szüleidnek se a társadalomnak igazsággal, ha még nem vagy erre kész.



Igen, hazudni kellemetlen, meg megalázó érzés, de vannak szituációk amikor sajnos kell.


A coming out egy életen át tartó dolog, mert ahány új helyre mész, annyi elvárás, feltételezés fogad.

Szerintem kb mindenkinek volt olyan munkahelye, ahol inkább nem mondta, mert nem akart anyagilag, vagy egyéb téren kockáztatni.


Senki nem fog neked kitüntetést adni, hogy ez az, õszinte voltál. Gratulálunk.



Ugyanez igaz a partneredre.



A coming out az ember saját döntése, és getzi dolog ennek a jogát elvenni tõle, ezzel zsarolni, vagy szekálni.

2023. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem időzíteném a coming outot bármilyen jelentős eseményre. Nem szeretném, hogy erről szóljon a karácsony és emiatt menjen a dráma. Akkor inkább egy random kedd délután év közben valamikor.
2023. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
36%

15: a parod, akivel szexualis kapcsolatod van, akinek erzelmileg megnyilsz, miert ne tudhatna??? Ha mar neki se mondod el (meg kb senkinek) akkor ott inkabb meg arról van szo hogy nem fogadtad el magad... Szegyelled. Ha senki nem tudja, az egy ido utan feloroli az embert, nem tudod kiadni magadbol azoknak akik számítanak valamit az eletedben...

Munkahelyen senkinek se kell tudnia, ha nem akarod, nem ugy mesz be, sziasztok meleg vagyok!!! 🙋🏻‍♂️

2023. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%

17, Nem, itt nem szégyenröl van szó, hanem szolidalitásról, meg túlélési ösztönrõl.



Olyan partner, aki nem tudja, hogy mennyire veszélyes lehet, ha ilyesmit kikotyog, szerintem nem kellene neked sem.


Egy olyan világban, ahol megverhetnek, kirúghatnak, kirakhatnak az otthonodból, sõt meg is gyilkolhatnak azért mert meleg vagy, ez nem játék.



Nyilván ha valaki felvállalja, szeretne olyan partnert, aki maga is így él. Ez mind szép és jó, de sajnos benne van a pakliban, hogy vissza kell menned a szekrénybe valamilyen okból.


És attól, hogy te jelenleg jobb helyzetben vagy, van egy szociális védõháló ami elkap ha gáz van, nincs rá semmi garancia, hogy ez mindog így lesz, vagy hogy véletlen nem futsz bele egy szociopatába mert éppen rosszkor rossz helyen.



Ha te belemész egy kapcsolatba egy olyannal, aki úgy kezdi, hogy hé, ilyen vagy olyan okból rejtõzködök, te ebbe belemész, aztán x év múlva már nekiállsz hisztizni, hogy miért nem coming outol, az patkány dolog.

Tudtad mit vállasz be.

2023. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
17) a párom szülei egyáltalán nem tudnak rólam, de tudják, hogy a fiuk meleg. Ott egyszerűen nem olyan a viszony a szülőkkel, és csak olaj lenne a tűzre, ha még engem is mutigatnának. Egyszerű vidéki szülők gyereke, akiknek egy évtized sem volt elég, hogy elfogadjak a helyzetet.
2023. dec. 6. 11:03
 20/29 anonim ***** válasza:
19, itt 17.En nem a szulokrol beszelek, hanem a 15 a sajat parjanak sem akarja elmondani, konkretan senkinek. Nyilvan az o dontese. De aki ennyire nem bizik a szerelmeben,az nem lesz hosszu eletu kapcsolat vagy legalabbis nem lesz teljeserteku. Nem kell homofob/bifob emberrel osszejonni, marmint ki akarna hosszu tavon olyannal lenni, aki undorodna tole ha tudna hogy micsoda... Sok biszex pasi van a kozelemben, aki kettős eletet el, mert tudja hogy nem fogadna el a neje... Nincs ertelme igy osszejonni valakivel, sot elvenni, magadat es a kozos csaladotokat is atverni. Egy illuzioban elni, kozben ferfiakkal csalni. Aztan csodálkoznak, hogy boldogtalanok es vergodnek a csapdaban amit maguknak allitottak.
2023. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!