Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, hogyan ünneplitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, hogyan ünneplitek a karácsonyt, van aki most tervez majd coming outolni?

Figyelt kérdés
Párotokkal ünnepeltek, vagy szüleitekkel? Esetleg egyedül? Mi lesz a program, menü, stb.

dec. 15. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Otthon, családdal, majd barátokkal. A nagymamámon kívül mindenki tud róla már hogy meleg vagyok. De neki nem tervezem elmondani sose.


Amúgy személyes véleményem szerint borzalmas ötlet karácsonykor elmondani. Ilyenkor amúgy is mindenki valamennyire feszült, stresszes jó e az ajándék, finom lett e a süti, Marika igazán besegíthetett volna a készülődésbe stb


Én mindenképp nyugodt élethelyzetet javaslok mindenkinek.


Illetve én nekem nagy segítség volt, hogy nem egyszerre mondtam el mindenkinek, valami minimális kontrollom azért volt afelett, hogy kinek mikor milyen körülmények között mondom el. Ilyenkor jobban összegyűlik a család, erre kevesebb lehetőség van.

dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy éve lesz,hogy az egész család előtt(51 fő)comingoutoltam és van akikkel azóta nem találkoztam!

Kíváncsi leszek ki hogy viszonyul majd ,pláne hogy nem egyedül megyek!

dec. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!