Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A párom miért furcsálja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért furcsálja, hogy nem együtt töltjük a karácsonyt?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt, nem is költöztünk össze. Igaz sok időt együtt töltünk, de akkor is ez egy családi ünnep, amit szerintem a legközelebb állókkal szokás tölteni, nekem ezek a szüleim meg a bátyám. A srac szülei amúgy is vidéken élnek, nem Pesten, meg két héttel előre megünnepeltük a karácsonyt a párommal. Nem tudom most mi baja van.

dec. 22. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Hát hogy mégis csak a párod, még ha nem is régóta és azért a 3 napból 1-et együtt lehetnétek, hogy ti is karácsonyozzatok.


Amikor az első karácsonyomat töltöttem a párommal, csak 4 hónapja jártunk és nem volt kérdés, hogy meghívjam magunkhoz 25-én és nálunk is aludt.

dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, de van a szenteste meg a két ünnepnap.... Azért az tényleg furcsa, hogy egyiket sem töltitek együtt. Ő nem áll hozzád közel? Mert nekem a hozzám közel állókba bőven beletartozott mindig az aktuális párom, akármennyi ideje is voltunk együtt. Ha friss kapcsolat volt, akkor tényleg nem kell mind a három napon együtt lenni, de azért ha egyiken sem, az túlzás.
dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azert az is problema, hogy melegek vagyunk. A srac szulei nem tudnak rolam egyaltalan, anyam tudja, apamnak meg nem outoltam. Igy emiatt is nehezkes picit. Meg mondom a tavolsag is. Ha mindkettonknek Pesten lennenek a szulei, egyszerubb lenne.
dec. 22. 23:01
 4/15 steven95 ***** válasza:
92%

Csak mondd ki nyíltan, hogy nem akarod a karácsonyt vele tölteni.


(mert... apád nem is tudja hogy meleg vagy, gondolom anyád sem könnyedén emészti főleg hogy még neki is egy titok ez a apád előtt, aztán meg kéne otthon magyaráznod hogy a karácsony egy napján miért nem vagy otthon.. és hát mivel "nem vagy meleg" illetve "nincs senkid" azt hazudni nem akarod, hogy van egy barátnőd és együtt töltitek a karácsonyt.) << de ez mind magyarázkodás.


Azért nem töltöd vele a karácsonyt mert MACERA neked ezt kimagyarázni otthon. Ennyi. Miért oly nehéz ezt elmondani a párodnak?

dec. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tud róla. Mint ahogy neki is macera otthon, mert kvázi az apja gyűlöli őt, mióta tudják, hogy meleg.
dec. 23. 07:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ezt elore megbeszeltetek akkor nincsen gond ezzel. Max valamelyik nap felmehet Pestre (itt tobb lehetoseg van) es elmehettek randizni es megajandekozzatok egymast.
dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad!

amit szerintem a legközelebb állókkal szokás tölteni,

A párod a legközelebb álló

Nálunk ez úgy működött a 24.én mindenki a szüleivel, utána meg együtt és úgy mentünk a szülőkhöz barátokhoz.

dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6) ez mar mind megtörtent. Nala is es nala is volt karacsonyi vacsi, ajandekozas, egy es ket hettel karacsony elott.
dec. 23. 13:30
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
A párod a legfontosabb ember az életedben. Ha nem így van, az nem párkapcsolat, csak valami bohóckodás, ami úgysem tart sokáig.
dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Adom a pontot 7-re és 9-re.


Egyértelműen jogos a problémája. De ez a probléma ott is gyökerezik, hogy nem lehettek a családdal. Alternatívan kell megoldani vagy el lehet kezdeni új helyzeteket tervezni a jövőre nézve. Még egy Karácsonyt így nem fogtok túlélni.

Amikor még éppen csak december előtt összejöttem exemmel és a szüleim még nem tudták, akkor 26.-án elmentünk egy szállásra és másnapra szabit kértünk. Ez volt a saját Karácsonyunk, tehát megoldottuk. Amikor következő évben még biztosabbnak éreztem, akkor coming out-oltam és következő december 25.-én nálunk volt. Akkor én konkrétan kimondtam szüleimnek, hogy itt lesz és kész. Nálunk is apám az, akivel ilyen téren gondok vannak. Anyum elfogadta. Következő párommal ugyanígy történt, együttélés nélkül velünk volt, most már együtt élünk.


35/F

dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!