Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki érdemben vonzóbb lett az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érdemben vonzóbb lett az élete során az mit érzett?

Figyelt kérdés

Ismertem ilyet és én is úgy változtam az elmúlt években mind arcra, testalkatra és személyiségre ks.


Van bennem egy olyan fura érzés amikor elhívnak randira vagy "úgy" közelednek hozzám ha pl melegek között vagyok. Szokatlan.



jan. 2. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam is így van, teljesen soha nem lehet hozzászokni szerintem. Gimiben még én voltam a kis csúnya szemüveges srác, de mostanra megtaláltam a stilusomat, odafigyelek magamra, és rájöttem, hogy jók az adottságaim, csak az önbizalomhiány miatt nem törődtem a külsőmmel. Most pedig már fiúk és lányok egyaránt megjegyzik folyton hogy helyes vagyok. Nagyon furcsa még mindig, de már azért kezdem elfogadni. :D hidd el, ha gyakran mondják neked is, annak oka van! 26f
jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1: Totál ugyanez! :-) Bezárkózott-béna-szemüveges gyerekből teljes átalakulás 15-20 éves kor között. Aztán ráadásul még 33 év felett fogytam és 10 évet letagadhatnék. A koromat senki nem hiszi el. Kolléganő megkérdezte, hogy ugye még jár adókedvezmény. Persze, két szép szememre! :D :D Emellett rakás érdeklődési köröm van, bár a sportmeccsek továbbra is taszítanak. Egyik osztálytársam sem ismer meg az utcán. Nem az, hogy nem akarnak. Tényleg nem.
jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár ők azt sérelmezik, hogy nem velük voltam ilyen. Erről ők is tehetnek, a középiskolások bezzeg fel tudtak karolni engem. De ez már más téma volna.
jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos voltam nagyon gimiben. Aztán elkezdtem edzeni, izmos lettem, adok magamra, egyre többet kaptam meg, hogy helyes vagyok. Hozzá kell szokni, furcsa érzés, hogy olyan fiúk lányok néznek elismerően vagy épp döbbenten, akik annak idején sokkal jobbak voltak nálam.
ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!