Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt eddig a legkellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legkellemetlenebb, kínosabb, ijesztőbb alkalmi "randiélményetek", ami nem úgy sült el, ahogy vártátok?

Figyelt kérdés

jan. 3. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer a srác akivel találkoztam annyira nem tetszett élőben, hogy már az első adandó perctől azon kellett gondolkodnom, hogyan rázzam le. Mivel nem szeretek bunkó lenni, végigcsináltam vele a randit, de aztán csórót hazaküldtem, pedig ő fel akart jönni hozzam. Szegényt azóta is sajnálom, de egyszerűen iszonyatosan igénytelennek találtam külsőre. (Viszont aznap legalább volt egy másik randim, ami egy nagyon jó pettinggel végződött 😂)
jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Pánikbeteg vagyok. Meg van más bajom is, de mindenesetre a legfeltűnőbb talán a pánikbetegség. Ezt gyógyszerrel kordában tartják, és tényleg összehasonlíthatatlanul jobb, mint volt, de egy randin elkapott egy olyan pánikroham, amilyen durvát azelőtt és azóta sem kaptam. Kezdődött a klasszikus, tankönyvi pánikroham. Ezzel még úgy voltam, hogy jó, kimegyek a mosdóba, megmosom az arcom, megtanultam kezelni. Aztán ahogy álltam fel, hogy elinduljak a mosdó felé, megbotlottam és elestem. És onnantól nem sokra emlékszem, csak arra, hogy levegőért kapkodok, az ingem nyakát próbáltam a remegő kezemmel kilazítani, de sehogy se kapok elég levegőt, és úgy éreztem, megfulladok. Addigra akivel randiztam, már szólt a személyzetnek, hogy hívjanak mentőt. Kijöttek, engem bevittek a kórházba, pár napot maradtam akkor a pszichiátrián, mert szerencsére pont a kezelőorvosom volt aznap ügyeletes a pszichiátriai osztályon, akit értesítettek is, és azt kérte, hogy maradjak pár napig, hogy kivizsgáljanak alaposabban, hogy biztos nem a tüdőmmel vagy a szívemmel volt-e valami, meg hogy kicsit meg tudjak nyugodni én is. Tényleg tetőtől talpig kivizsgáltak, semmi gondot nem találtak a magas pulzuson kívül, picit emelt az orvosom az antidepresszánsom adagján, meg kaptam béta-blokkolót a szívemre. Azóta lekopogom, nagyon kis "lightos" rosszulléteim voltak csak. Ahhoz képest legalábbis.
jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Nagyon sajnálom, hogy ezt kellett átélned. Ezek után hogyan alakult a kapcsolatod az illetővel?
jan. 3. 22:14
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
#3-nak: kihátrált az ismerkedésből, amit én tudomásul is vettem. Akkor még nagyon labilis voltam, nem voltam alkalmas egy párkapcsolatban építőleg részt venni, nem is értem, hogy gondoltam ezt. Azóta már sokkal stabilabb az állapotom, de a tényleges egészséges életem majd csak mostanában fog kezdődni. Sikerült a betegségeimet stabilizálni, most jön a gyógyszerek mellékhatásaiból eredő károk eltakarítása, szóval fogászat, dietetikus, amitől azt várjuk, hogy egyrészt a gyógyszerek okozta súlygyarapodás eltűnjön, másrészt a gyógyszerek miatt kilőtt trigliceridem leredukálódjon, a katasztrofális májműködésem miatt lesz egy kúra, ami ezt elvileg teljesen helyreállítja, és ha ezek megvannak, akkor gyógyszerekkel bár, de teljes és egészséges életet fogok tudni élni. Úgyhogy már látni a végét. Sokéves szenvedés volt, de megérte. :)
jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nyilvános Wc-én történt. Pillanat alatt belém nyomta a farkát, de a fő bejárati ajtón 2 fazon jött be. Nagyon megijedtem és elrohantam.
jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Ebből én könyvet tudnék írni

A fotókon szereplőnél 10évvel idősebben jelent meg.

Másik eset

A fotókon egy kis aranyonys fiú volt, mondom itt vagyok a találkahelyen nem látlak, írja itt vagyok hol? Kérdezem megint erre integet,

Magában :ez a kopasz kövér törpe meg mit akar, NA Ő volt a randim elküldtem a pibe.

Magyarázta hogy most hullott ki a haja, és megy hajbeültetésre

Mondom ja és 90fokos mosásba össze mentél és kiszélesedtél.


Volt aki be volt tépve mit...

Volt aki nyitja az ajtót nagyon izgultam ezért ittam egy két felest,tántorgott a drága.


Beült az autómba és meg éreztem hogy szipuzott, vagy Othon festettek a tél közepén, gyorsan ki is raktam.


Megbeszéltük Randi, azt nem meztelen pucsitva várt.


Kiderült hogy a randi helyszín a Munkahelyén van, nem egyszerű meló közbe lebonyolítani 🙈


Rengetegszer ültettek fel, hogy nem jött el.


Totál férfi megszolat egy 5éves kislány hangján, azt hittem először viccel. De nem


Nem tudott megszolalni úgy dadogott. - izgult.


Macska szart ehetett randi előtt.


Séta randi, nem volt be állva de olyan fűszaga volt hogy meg fordultak utána.


Fotó ok, majd kiderült fogazással nem lenne gond, bár 2 is sok ha ráharap.


Így maradtam egyedül 😂

jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6: győztél 🤣🤣🤣
jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Legijesztőbb randi:

Okos, értelmes egyetemista srác, 2-3 évvel idősebb tőlem, randi helyszínnek valami lakhelyéhez közeli lepukkant szocreál kocsmát választott. Olyan igazi késdobálós feeling a gettó közepén. Én nem ismertem a környéket. A srác megjelenése sem volt túl megnyerő élőben, nem volt csúnya arcra, de eléggé szakadtan, leharcoltan, koszosan jött a randira. Mondom mindegy, azért egyet beszélgethetünk, hátha normális ettől függetlenül. Duma-duma beszélgetés, majd ráterelte a szót, hogy kinek mi a legvadabb vágya. Mondom nekem egy normális, tartós kapcsolat. Semmi extrém perverzió. Elég durva, ugye? Erre ő tökre beleélve magát elkezdte apró részletességgel mesélni, hogy neki az a legvadabb vágya, hogy álmában megölhesse a partnerét, majd miután megfojtotta, feldarabolja és megkóstolhassa az emberhús ízét. Mindenképpen meg akarja kóstolni az emberi hús ízét, mert ez élete legnagyobb vágya. Én eleinte teljesen azt hittem, hogy ilyen baromi groteszk, morbid humora van és rommá szívatja az agyamat. De kiderült, hogy nem. Tök komolyan mondja, igazi átéléssel, lelkesedéssel. Na, ott akkor nagyon, de tényleg nagyon beparáztam. Egyébként is nagyon rossz alakok ültek a kocsmában, esteledett is, nekem már a helytől is folyamatosan csengett a vészcsengő a fülemben, de ez a sztori után folyamatosan azt kerestem a szememmel, hogy hogyan tudnék innen nagyon gyorsan elmenekülni vész esetén, merre van a kijárat. Soha többé nem találkoztunk, minden kapcsolatot azonnal megszakítottam vele, minden elérhetőségemet azonnal megváltoztattam. Na, nekem ez volt a leggázabb meg a legdurvább is egyben. Amíg élek nem felejtem el. Állatira be voltam szarva utána egy jó darabig, kb. fél évig még az utána következő randiktól is féltem. Ki tudja, kivel hoz össze a sors. True Story.

jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnos én tegnap jártam úgy, hogy a képen viszonylag jól kinéző srác a valóságban ronda volt és büdös.

Amikor felmentem a lakásába egyből elkezdett csókolgatni, a szája is rossz ízű volt, de 1-2 perc után mondtam, hogy inkább hagyjuk. Megértette, de nagyon kellemetlen volt a szituáció.

Bár nyilván én is hibáztam, hiszen ez bőven benne van a pakliban, ha este felmésze egy olyan férfi lakására, akivel még csak appon beszéltél.😄

jan. 4. 19:57
 10/15 A kérdező kommentje:
#6 Nekem is volt olyan randim, ahol a srácnak konkrétan olyan hangja volt, mint ha egy kislány héliumot szívott volna. Belül elkezdtem a sírást, hogy most ezt kell tűrnöm 2 órán keresztül.
jan. 4. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!