Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám stimulálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám stimulálni a prosztatát, azaz a férfi G-pontot hogy közben teljesen tiszta (széklet mentes) maradjak, ugyanakkor ezáltal hatványozott orgazmust tudjak elérni?

Figyelt kérdés

Nem véletlen itt tettem fel a kérdést. Én elsősorban hetero vagyok (egy kis BI beütéssel talán) de soha nem tudnék bármit is feltolni a hátsómba saját magamnak. Ugyanakkor mégis izgat ez az ún. férfi G-pont. A volt barátnőm vitt még rá annó a dologra, ugyanis ő mindenáron meg akart engem ujjazni hátulról. Egyszer engedtem is neki, és komolyan mondom, baromira élveztem.

Viszont ez már 10 éve történt és full elfelejtettem hogy milyen előkészületeket tettem annak érdekében, hogy hátul tiszta maradjak. Ezért szükségem volna ezügyben szakszerű segítségnyújtásra, mert tanácstalan vagyok.

Mit ehetek vagy vagy koplaljak előtte egy napig és ha kell, szedjek hashajtót vagy végezzek "beöntést"?

Ami a "beöntést" illeti, milyen eszközt használjak, hogy kipucoljam magamat hátulról?


Sajnos az ánuszom baromi érzékeny, ha bármi is hozzáér, azonnal, reflexszerűen bezárulnak az izmok, ugyanakkor erős székelési ingerem támad, ha bármivel is piszkálni kezdem. Ezért tudni szeretném hogy mivel tudnám ezt a reflexet feloldani (annó a barátnőm képes volt erre, de már elfelejtettem, hogyan is csinálta - ugyanezt a módszert szeretném reprodukálni, de most kizárólag saját önmagam számára). Milyen eszközöket kéne vásároljak és hogyan tudnám felkészíteni magam az egész műveletre?


Tényleg szeretném átélni a prosztata stimulációja által elért orgazmust, de ehhez nekem - mint alapvetően análszűz embernek - szakszerű útmutatásra volna szükségem.


Ezért is bátorkodtam föltenni itt ezt a kérdést és ha kapok rá szakszerű és értékelhető választ, annak őszintén hálás leszek.



jan. 8. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En azt tudom nalam, hogy mukodik.

A prosztatat valamennyire lehet ingerelni ugy is ha a gatat nyomogatod hoki kozben. Nyilvan csak ettol nem elvezel el.

A prosztatamat probaltam ujjal izgatni de nem sok sikerrel igy vasaroltam egy durex vibratort. Kis feher muanyag. Sok sikositoval, lassu, hosszan tarto tagitassal (van, hogy 15-20 perc is) elenged az anuszom igy elegge konnyen be tudom tolni. Ha elsietem akkor pont az ellenkezoje tortenik, gorcsosen osszezar es fajdalmas ha eroltetem. Onnan mar konnyu megtalalni azt a poziciot ahol kellemesen izgatja a vibracio a prosztatat.

Segit az ellazulasban ha mondjuk elotte elfogyasztok egy pohar bort. :)

Soha egyszer sem lett piszkos a vibrator pedig nem csinaltam beontest. Nem is birnam. A szekletem normalis allagu, gondolom ha gyomormenesed van akkor nem kell ilyet jatszani.

jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most már értem hogy miért is kell kerülni a hashajtó meg egyéb szarságok használatát. Mert attól hogy az ember nem eszik semmit, csak hashajtózik, vizet iszik és semmi mást, közben meg beöntést is csinál, attól pontosan az ellenkező hatást fogja elérni vele. Először is a gyomra és a vastagbele fog miatta kegyetlenül görcsölni és az állandó éhség okozta fájdalomérzet sem fog ezen javítani, sőt. Ráadásul a vastagbele olyanná válik mint az alagút amin keresztül minden 10 percben gyorsvonat halad kifelé.
jan. 24. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!