Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan coming outoljak fidesze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan coming outoljak fideszes szülőknek melegként?

Figyelt kérdés
18f

jan. 18. 13:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
#19 feltettem egy normális kérdést ezen az oldalon, ahol a felhasználók legnagyobb része anonim. S nem alapjában véve a negatív válaszokkal van a bajom, hanem a rengeteg arctalan trollal, akik bármelyik kérdésnél felbukkannak előbb vagy utóbb.
jan. 19. 10:47
 22/25 anonim ***** válasza:
97%

Ne kapkodd el a coming outot. Nem tudom neked mennyi idő volt elfogadod saját magad, de a szüleidnek is kell majd egy hosszabb idő ehhez, az tuti.


Biztos megrázza majd őket. Ezt senki nem fogadja könnyen. Főleg, ha semmit nem sejtenek.


Egy liberális szülőt is felkavar egy ilyen szerintem. Mert elvben könnyű elfogadónak lenni, de ha az ember saját gyerekekről van szó, az más helyzet.

Le kell számolni bizonyos vágyakkal, elkepzelésekkel (pl. unoka). Lehet egy darabig magukat hibáztatják majd. Mit rontottak el...

Azt hitték, hogy ismernek és aztán kiderül, hogy mégse annyira (nem tudom sejthetnek-e valamit)


Ha rosszul reagálnának, nem hiszem hogy azért, mert rossz emberek lennének. Ez egy trauma és idő kell hozzá feldolgozni. Ezért ne kapkodd el, hiába nehéz neked is.


A trollokra meg ne reagálj, mert akkor még többen lesznek.

jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem minden fideszes hülye. Sőt, ismerek olyat, aki érvekkel alá tudja támasztani, hogy ő azért fideszes, amiért. Ebből következőleg nem minden fideszes homofób. Nekem az egyik nagymamám fideszes, és még csak egy rossz pillantást se kaptam tőle azért, mert meleg vagyok, teljesen hidegen hagyja. Az érdekli, hogy boldog legyek. És minden normális ember, párthovatartozásától függetlenül ezt kívánja a gyerekének/unokájának stb.
jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
39%
23-as kétlem hogy igaz amit irsz.. Néhánnyal beszélgettem, de mint a birge, megy a feje után, fejnehezek..
febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
34%

Ennyi begyepesedett agyú libsi! Van egy elképzelésük a fideszesekről, amiből nem hajlandók engedni...


Nem ártana tudatosítani, a homofóbia sem, meg a melegség sem pártfüggő!


Fideszes melegként mondom, a Fidesz az lmbtqxyz-propaganda ellen van!!!

máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!