Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy ilyen helyzetben hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetben hogy tudom gyorsan lezárni a randit? (lent)

Figyelt kérdés

Nem akarok megbántani, mert nagyon kedves stb volt.

Tényleg olyan is mint a fotókon meg minden.


Csak az volt a nagy probléma, hogy teljesen feminin a viselkedése. A beszéde, ahogy mozog a kezével és minden. Egy lányos meleg benyomását kelti ami a fotókon Tinder-en nem jött át. Kevés dolgot utálok egy srácban, de a nőiesség pont ilyen. Ő utazott hozzám egy másik városból fél órát, nem akartam kidobni azonnal.


Egy hasonló helyzetben hogy zárnád le gyorsan, sértődés/kellemetlenkedés nélkül?



jan. 22. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Én meg ilyent srácot keresek...
jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám hogy nekem nem zsánerem a lányos viselkedésű pasik, és megmondanám hogy ne folytatódjon az ismerkedés.
jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Én ilyenkor hirtelen beteg leszek és elküldöm a másikat, aztán miután elment letiltom🤣
jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok meleg viselkedik így.Amúgy mond meg neki,hogy,bocs de nem jöttél be.
jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 2-es és 5-ös válaszolóval értek egyet.


A 3-as "ghostingolna", mint sokszor szinte mindenki, ez nem nagyon fair, de ki vagyok én, hogy ezt megítéljem.


Nekem is a férfias pasik jönnek be, ezért az 1-esnek javasolnám, hogy keresse a kérdezőt, hogy ismerkedhessen az ő randipartnerével, így mindenki jól járna!

A kérdezőnek azt üzenem, hogy esetleg velem is megpróbálhatja. ;-)

jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Azóta is mutogat a kis kacsóival, amíg te itt várod az ideális metódust?
jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Mondanám neki, hogy nem jön be a lányos viselkedése, de ha már ennyit utazott és gondolom azért, hogy valamit kapjon, ezért leszophat a kocsimban, vagy a lakásomon, de ebbe ne gondoljon bele többet, mert soha nem fogom ezek után keresni, persze ha így nem akarja, akkor nem gond, elkísérem a buszmegállóba.
jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gabor49 ***** válasza:
mond meg neki nem jon be ennyi
jan. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3) javaslok neked egy pszichologust
jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Várd ki a randi végét, ennyivel tiszteld meg. Majd elköszönésnél, vagy ha nincs elég merszed, akkor utána írásban mondd meg neki az igazat. Az a legtisztább mindig.:)
jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!