Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondanátok el az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el az egyik barátotoknak azt, hogy melegek vagytok, ha egyébként senki meg nem mondaná rolatok hogy azok vagytok és az egész életeteket heteroként éltétek?

Figyelt kérdés

Kicsit béna kérdés, de máshogy nem tudtam megfogalmazni.

A lényeg, hogy senki meg nem mondaná hogy meleg vagyok, ezt azok is megerösitették, akiknek már elmondtam (nagyon meg voltak lepődve). Az egyik munkatársnak/barátomnak szeretném elmondani, de nem tudom hogy fofalmazzam meg. Föleg amiatt, hogy amióta kicsit szorosabb lett a barátságunk elkezdtünk poénból elég lewd tartalmú poénokat küldeni egymásnak.persze ezek 90% hetero poénok. Ezeken én is jót nevetek mert miért ne nevetnék, de közben azon jár az agyam, hogy milyen hülyén venni ki magát ezek után a dolog ha elmondanám hogy ja amugy meleg vagyok. Probáltam mér poénból olyan megjegyzéseket tenni némelyik ilyen meme után, amik arra utalhat ak hogy meleg vagyok, de szerintem tényleg csak poénnak hitte ezeket. Meg korábban voltak olyan meleg poénok köztünk amikkel néha a hetero emberek is szoktak egymással poénkodni. És ezek miatt utolag hülyén jönne ki, mert nem akarnám hogy azt higgyje azok komoly dolgok voltak. Ő hetero ezt tudom, így nem is akarnék töle semmit soha.

Hazudni nem hazudtam sosem, mert amikor megemlitettem valamit neki, mobdjuk párkapcsolati témában magamrol akkor mindig úgy fogalmaztam hogy az exem, nem a volt barátnőm. De attól düggetlen mégis ugy érzem hogy hazudok neki, és egyre mélyebbre ásom magam a dologban.

Nemsokára jön haza mert külföldön dolgozik, gobdolkodom rajta hogy most elmondom neki, de közben meg félek hogy elrontom az egészet azzal ha most teszem meg. Viszont máskor meg maximum szöveges üzenetben tudnám megtenni, az meg ha kicsit kevésbé kínos is nekem akkor sem feltétlen a legjobb közeg erre.

Nem tudom ebből a keszekusza leirásbol átmegy e, hogy mit érzek, mire gobdolok, de ti az én helyemben hogy vezetnétek fel az egészet? (Ja és bocsi ha elgépeltem valamit)



jan. 30. 16:14
1 2
 1/14 StevenUp ***** válasza:
75%

Tedd fel magadnak a kérdést:


Miért fontos az, hogy megtudja? Változtatna e ez a közös munkátokon pozitív irányban?

Illetve azt is vedd figyelembe, hogy most jól elvagytok, viszont utána másként fog viszonyulni hozzád ami szépen lassan át fogja alakítani a kapcsolatotokat. Még akkor is ha megértő.


Kérdezem én: megéri? Ennyire fontos az Neked, hogy ezt ő tudja?

jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez esetben biztosan nem mondanám el. Kollégának meg pláne. Mi van ha kitudódik és kiközösítenek??
jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A bizalom megvan köztünk, és ő is mondott már olyan magánéleti dolgokat amiket nem mondott volna el ha nem bízna meg bennem. Lényegében lényegében már nem is egy helyen dolgozunk, ő most külfödlön van és lehet nem hozzánk jön vissza. De ettöl függetlenül gyakorlatilag napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Nem tudom, úgy érzem ez magasabb szintre tenné a barátságunkat. Ez volt anno azokkal is akiknek elmondtam korábban (csak 1-2 közeli barátrol van szó). Vacilálok rajta én is hogy elmondjam e vagy sem, de egyre jobban az az érzés van bennem hogy el kellene.
jan. 30. 16:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont pár hete coming outolt nekem egy régi barátom, akiről el nem tudtam volna képzelni hogy meleg.

Elhívott sétálni meg beszélgetni, aztán elmondta szépen, ennyi. Nagyon jól esett hogy ennyire megbízik bennem, közelebb is hozott ez minket szerintem.

jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Ez magánügy. Miért kellene ezzel eldicsekedni?
jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon túlaggódod.
jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
5: Igen, és a barátaival az ember elég sok magánügyét meg szokta osztani. Aktuális örömét, bánatát, világnézetét, családi dolgait, vagy akár párkapcsolati ügyeit. Utóbbi is az élet része, és elég nehéz valakivel úgy közeli barátságban lenni, hogy ahányszor akár érintőlegesen felmerül a téma akkor terelni, titkolózni, színészkedni, hazudni kell. Persze nem kell, minden ismerőssel, baráttal megosztani, de ha valakivel tényleg napi szinten tartjátok a kapcsolatot és mindent megbeszéltek akkor jóval egyszerűbb így. Ez nem dicsekvés, csak egy alap dolog ahogy a hetero srác is megosztja valakivel, hogy képzeld találkoztam egy lánnyal, vagy ő az új párom, nem ritka hogy legalább futólag találkozol a barátod párjával vagy rosszul vagyok mert szakítottunk úgy lehet a meleg srác is megosztaná de nem lehet túl őszintén beszélni erről, ha hazudnod meg titkolóznod kell hozzá.
jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ahogy a 7es írja. Többször is feljött már témába a párkapcsolat dolog, de érthető módon nem mélyedtünk bele a beszélgetésbe. Annyit tud hogy nem én akartam hogy véget érjen a korábbi kapcsolatom, ezért nem is eröltette a dolgot hogy beszéljünk róla. De tudom hogy ő is szeretne beszélni a témáról, mert ő is elég magányos. És szerintem mindegy hogy valaki hetero vagy homo, a magány ugy úgy nyomasztó tud lenni és néha jó az ha az ember ezt meg tudja valakivel beszélni. A korábbi beszélgetésekböl az jön le nekem hogy szeretne erröl beszélni, csak mivel ugye én zárkozott vagyok így nem erölteti. De persze ha megtudná valszeg inkább nem akarna beszélni ezekröl a dolgokról. Amit meg is értek. De ha meg nem mondom el és beszélünk ezekről akkor meg nem jó érzés az hogy hazudok neki, mert nem akarok hazudni úgy hogy tudom ö épp megnyílik azokrol a dolgokról amikröl másnak nem feltétlen beszélne. Nem egyszerű helyzet ez, vagy lehet csak én gondolom túl.
jan. 30. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sörözés közben mondtam el a legjobb barátomnak, hogy a farok is izgat. Jól fogadta, én pedig megkönnyebbültem.
febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Meg a vegen kiderul, hogy biszex a csavo. O nem gondolna rolad, hogy meleg vagy (legalabbis szerinted), igy lehet neked se tunne fel ha ket kapura jatszana.😀

Makd ird meg hogyan alakult.

Szerintem siman elmondhatod neki, foleg hogy kulfoldon van.

febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!