Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondanátok el az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el az egyik barátotoknak azt, hogy melegek vagytok, ha egyébként senki meg nem mondaná rolatok hogy azok vagytok és az egész életeteket heteroként éltétek?

Figyelt kérdés

Kicsit béna kérdés, de máshogy nem tudtam megfogalmazni.

A lényeg, hogy senki meg nem mondaná hogy meleg vagyok, ezt azok is megerösitették, akiknek már elmondtam (nagyon meg voltak lepődve). Az egyik munkatársnak/barátomnak szeretném elmondani, de nem tudom hogy fofalmazzam meg. Föleg amiatt, hogy amióta kicsit szorosabb lett a barátságunk elkezdtünk poénból elég lewd tartalmú poénokat küldeni egymásnak.persze ezek 90% hetero poénok. Ezeken én is jót nevetek mert miért ne nevetnék, de közben azon jár az agyam, hogy milyen hülyén venni ki magát ezek után a dolog ha elmondanám hogy ja amugy meleg vagyok. Probáltam mér poénból olyan megjegyzéseket tenni némelyik ilyen meme után, amik arra utalhat ak hogy meleg vagyok, de szerintem tényleg csak poénnak hitte ezeket. Meg korábban voltak olyan meleg poénok köztünk amikkel néha a hetero emberek is szoktak egymással poénkodni. És ezek miatt utolag hülyén jönne ki, mert nem akarnám hogy azt higgyje azok komoly dolgok voltak. Ő hetero ezt tudom, így nem is akarnék töle semmit soha.

Hazudni nem hazudtam sosem, mert amikor megemlitettem valamit neki, mobdjuk párkapcsolati témában magamrol akkor mindig úgy fogalmaztam hogy az exem, nem a volt barátnőm. De attól düggetlen mégis ugy érzem hogy hazudok neki, és egyre mélyebbre ásom magam a dologban.

Nemsokára jön haza mert külföldön dolgozik, gobdolkodom rajta hogy most elmondom neki, de közben meg félek hogy elrontom az egészet azzal ha most teszem meg. Viszont máskor meg maximum szöveges üzenetben tudnám megtenni, az meg ha kicsit kevésbé kínos is nekem akkor sem feltétlen a legjobb közeg erre.

Nem tudom ebből a keszekusza leirásbol átmegy e, hogy mit érzek, mire gobdolok, de ti az én helyemben hogy vezetnétek fel az egészet? (Ja és bocsi ha elgépeltem valamit)



jan. 30. 16:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Végül ma elmondtam neki, jól fogadta, azt mondta ettöl még ugyan az vagyok aki eddig voltam. Hosszú távon majd kiderül, de szerintem nem fog ez változtatni a barátságunkon. Mármint rossz irányba.
febr. 2. 20:39
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, örülünk neki. Én legalábbis.
febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén!
febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi, kedvesek vagytok! 😊
febr. 2. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!