Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel érhetek el prosztataorga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érhetek el prosztataorgazmust?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy nem képes rá valaki?
jan. 31. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ujjad, bár azzal nem sok esélyed van, különböző játékok, amiket kimondottan erre találtak ki, vagy másik srác segítségével.
jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dildóval.
jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam dildóval de fáj...
jan. 31. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vadulni.
jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mostanában is több kérdés volt itt már erről. Sokan, és én is hajlok afelé, hogy vannak, akiknek valódi fasz kell a fenekükbe, és eleinte vékonyabb ahhoz, hogy végre élvezzék az anális örömöket.


Ugyan az a gondom, mint a kérdezőnek. Tárgyakat bár könnyedén helyezek fel magamnak, ha az viszonylag vékony, azonban semleges érzés, sőt, amikor kísérletezek, előbb van vizelési ingerem, mint bármi más, és bizonyos pontokon még kicsit kellemetlen is.


Pedig én se vadulok!


Én is vágyom, hogy aki szimpatikus férfi számomra, és vékonyabb fajta a farka, megdugjon engem. Vidéki vagyok és 40es korosztály, vékony biszex férfi (nem, nincs párom se feleségem, mielőtt megint rám írna olyasvalaki, aki előítéletes; aki viszont normálisan kommunikál, szívesen veszem, ha privit ír).

jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# Vidéken merre?
jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 már írtam számodra ma. :) Uni/passzív vagyok, Győr.

Szopni imádok, szeretném, ha valaki meg is dugna, ha nem túl vastag neki. Vékony vagyok, 40 felett.

(Egyszerre egymást leszopni is izgatna.)

jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Direkt erre szolgáló prosztatamasszírozóval (Aneros, Nexus stb illetve ezeknek az olcsó kínai másolatai).

Egy kis gyakorlás kell és türelem hozzá, meg teljes ellazulás és nyugalom. Nekem kb 3. alkalomra összejött. Azóta is csak minden második alkalommal sikerül. Elég fárasztó tud lenni nekem, és van hogy előbb elfáradok és "feladom". De a türelem amúgy megéri, ezzel olyan orgazmust élek át hogy azt nehéz leírni.


Próbáltam már a prosztatamasszázst fizetős masszőrnél is. Sajnos abban a környezetben nem tudtam annyira ellazulni amennyire kellett volna ezért az igazi prosztataorgazmus elmaradt, de attól függetlenül élveztem nagyon.


Faroktól, sima vibrátortól esélytelen hogy elélvezzek, pedig volt olyan partnerem, aki nagyon szerette volna, és hónapokig úgy szexeltünk hogy én nem is nyúlhattam a farkamhoz és nem is verhettem vagy élvezhettem el máshogy.

Sajnos mivel folyton nem jött össze egy idő után inkább frusztrálóvá vált nekem a dolog, és visszatértünk a prosztatamasszírozó eszközökhöz inkább.

febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!