Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire szoktátok kiverni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire szoktátok kiverni? Szoktátok nem megszokott dologra? maszturbáltatok már nem megszokott módon?

Figyelt kérdés

Van fura szokatlan dolog amire veritek? Vagy vertétek de már nem csinaljátok?

Nekem igen

Az egyik leggdurvább szerintem ez

1.régebben próbáltam arra verni hogy egy pali dug egy szarvast, szerintem ez beteges és nem is vonz, valóban a pali farka tetszett benne olyan nagy volt, ezt a videót még egy haverom küldte át úgy mond megbotránkoztatásból, de nagyon felizgultam a pasi farkára és többször is kivertem rá ma már nem nézzek ilyet.

2. Ez nem durva

Arra verem hogy egy fiatal és egy öreg férfi szexel.

3.nem vonzodok a nőkhöz mert meleg vagyok de néha verem arra hogy kettő pasi egy nőt dug, miközben a kettő pasit egy másik dugja vagy biszex kategóriát.

4. Szoktam nezzni ahogy tárgyakat dugnak fel maguknak, maszturbálás képpen fiatalabb fiúk, erre én is verem, 1x kipróbáltam ennek hatására viszonylag fiatalon azt hogy egy kígyó uborkát felyomtam magamnak ovszeral, az előtt a fésű nyelet is kiprobáltam.

20 éves vagyok, légyszíves irjatok kort ti is.



jan. 31. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Olyan videókra, amiben lányok, nők köpködnek.
febr. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

1. Régebben talàltam egy videòt ahol nagyon megkínoznak egy sràcot. Szar volt nézni de a farkam kő kemény volt 😆


2. Snapchaten szoktam srácoknak kiverni. Van egy srác aki egyszer csak elkezdte lementeni a telefonra a videókat, képeket amit küldtem neki. A tudat, hogy van nála egy videó amin arccal együtt élvezek nagyon felizgat😅.

3. Nyílvános helyeken is szeretem kicsapni.


29 vagyok 🤓

febr. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyeken?azt hogy csinálod?hol csináltad már?
febr. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Imádom a férfias pasikat,ezért olyan videókra ahol férfias pasik vannak.Szeretem nézni az olyan filmeket ahol az ilyen pasik beszélgetnek,cigiznek .
febr. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%

Igen,arra a legtöbbször,hogy jó fenekű huszon-harmincas férfiak fenekét harapdálom finoman és ujjazom :)


Ötvenes ffi

febr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%

viccesen furcsa, de leginkább akkor megy amikor csajnak öltözve és viselkedve becsapom a kukkolókat és így villantok

25f

febr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!