Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj az ha valaki meleg? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg3 kérdése:

Baj az ha valaki meleg? A fiúkat szereti?

Figyelt kérdés
Valaszokat fiúk tol várok.

márc. 1. 12:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
7%
Igen, baj. Undorító.
márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj

Önmagad kell el fogadd és szeretned.

Meleg vagyok én is, volt aki elfotdult tőlem ez miatt, van akivel meg szorosabb barátság alakult ki.


Akik itt beszologatnak a válaszokban ők vagy akár hogy ezzel baj van, náluk van a komoly baj ez tapasztalat.

márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a heterók undorítóak, főleg amikor nyilvánosan a pofámba tolját a dolgot🤷‍♂️
márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
Nehezebb helyzetben van egy meleg, szóval ha nem is baj, nem előny, az biztos.
márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%

Hat volt egy-ket meleg ferfi, aki nem ertett a szep szobol, hogy nem erdekel, mert en tenyleg hetero vagyok. Nagyon ramenos par, konyorogtek, hogy leszophassanak, stb... Van nehanynak amolyan fetise, "megteriteni" a heterokat. Sok kezdo meg magat nem elfogado biszex nevezi magat "heteronak", gondolom abbol van ez a teveszme a fejukben. De ahogy egy meleg ferfi nem vonzodik, kivanja a noket, ugy en se a a ferfiakat. Pont emiatt tudhatnak, hogy szar ha radakarnak tukmalni valakit.

Ezen kivul nincs bajom veluk, veletek.

márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha említenem kellene olyasmit, ami baj, akkor az például a homofóbia. Mégpedig az egyfajta elmebaj, pszichózis.
márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 gabor49 ***** válasza:
95%
nem baj csak nem lessz gyereked
márc. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 steven95 ***** válasza:
#15ez jó. Nem neked címezve, hanem általánosan: Legalább kicsit együtt érezhet egy férfi azokkal a lányokkal akikre rárepülnek a heteró srácok kéretlenül. Hozzájuk viszonyítva ez "férfirinya".
márc. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18) igen. Bar a ferfiak nagyreszt, amikor fuznek be egy not nem egybol a szopasert meg szexert konyorognek, hanem elotte pl buliban egy ital, beszelgetes van elotte. Meg ott azert a no es ferfi nem vonzodik egymashoz altalaban, a ferfi ferfivel nem mindig.

De teljesen megertem mostmar a noket, mas szemmel nezem a helyzetet.

márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
**no es ferfi vonzodik egymashoz
márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!