Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj az ha valaki meleg? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg3 kérdése:

Baj az ha valaki meleg? A fiúkat szereti?

Figyelt kérdés
Valaszokat fiúk tol várok.

márc. 1. 12:40
1 2 3
 21/23 steven95 ***** válasza:

#19 köszi a reakciót:) Nos ez is érdekes. Igen, az említett eset durva, sima flörthöz, nyomuláshoz képest egyértelműen. De érdekes, hogy a mindenek felett álló heteroszexualitás valamiért az utóbbi esetet "mentegeti" akkor is ha az kéretlen. Talán ez az undorító is benne és az oka, hogy férfi vagyok Te nő, viseld el hogy bepróbálkozom, és a ha visszautasítod akkor is előjön a "ne kéresd magad". Természetesen "ezen kívül nincs bajom a hetero férfiakkal/veled/veletek". :D


A normálatlanokkal van bajom, mindegy hogy b.zzancs-e. sokkal jobban hangzik, és nem kell félni az ilyet a búsba elküldeni, ...mindegy hogy buzzancs-e (mert nem azért küldöd el). :)

márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 oldboys73 ***** válasza:
Miért lenne baj! Meleg vagyok elfogadtam, ha lenne választás akkor is maradnék meleg.
márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, én is meleg vagyok
márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!