Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki mikor, hogyan outolt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor, hogyan outolt a szüleinek?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Egyszerre outoltatok mindenkinek? Én édesapámnak tervezek lassan egy éve, de nem merek. Ő már egy idősödő apuka, és alapból szeret, de hogy mondjam...tipikus férfi xd nem igazán foglalkozik az érzésekkel, azt hiszi, hogy ami neki jó, az másnak is, szeret sokat beszélni, ahol nekem többnyire a reakcióm: ühüm, aha, igen, jó. Baloldali egyébként. Sajnos rengeteget kell neki újabban hazudnom, nem is élek otthon, de a párommal is csak úgy tudjuk az együttléteket összehangolni, ha meg van előre beszélve, hogy mennyit vagyok a szüleimnél, mennyit nála. (Nem egy városban vagyunk sajnos munka miatt.)

márc. 2. 10:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10es ez nagyon bator volt toled, es igy meg az uncsidnak is segitettel kijonni. Sejtetted róla amugy?
márc. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%
Szegény szülők! Hát nem szeretnék ilyen orvoshoz járni.
márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
17 éves koromban meséltem el hogy bejönnek a lányok is. erre anyukám azt válaszolta hogy ő is bisex. Asszem ezt hamar megbeszéltem vele. 26L
márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 Pedig sok meleg orvos van. Kapásból ismerek 6-ot.
márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
12-es. Honnan tudod hogy az orvosaid mit müvelnek a magánéletükben? És itt nem feltétlen arra gondolok hogy nem heterók. Mivan ha veri az asszonyt, vagy megcsalja a pérját. Esetleg szörnyű apa/anya. Nem tudhatod hogy mit csinálnak az orvosaid a 4 fal között. Szerintem az a leg kissebb probléma egy emberrel ha meleg. Vannak annás okkal súlyosabb dolgok is és inkább azokkal kellene foglalkoznia az embereknek, nem azzal hogy kivel bújil ágyba az ember.
márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Teljesen egyetértek.
márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!