Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon milyen melegkén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon milyen melegként élni? Lehet kéz a kézben menni az utcán, csókolózni, mint a heterók?

Figyelt kérdés
Vagy érdemes külföldre költözni?
márc. 14. 15:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem 2013-2017 között egy javulást élt meg az ország e téren, ami folytatódott volna, ha a Fideß nem indítja el a gyűlöletkampányát.

Sajnos most kicsit sokan megint ott vannak, mint 2000-2007 között, ami nem volt annyira jó.

márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%
A kilencvenes években jobb volt az elfogadottság, mint most. A kormány fasiszta és a túlzásba vitt LMBTQ-s dolgok is kontraproduktívak.
márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
30%
Magyarországon évtizedek óta semmilyen bántódása nem esett senkinek azért, mert homár.
márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem tiltja semmi, de én nem tenném.
márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
29%
Magyarországon nem ajánlott, mindig akad, valami idióta, aki beszólna miatta. Itt nyugaton elég gyakori jelenség, de senkit sem érdekel amúgy. Mikor Indiában jártam elég sűrűn láttam pasasokat kézenfogva közlekedni, furcsa is volt, de náluk ez a kultúra része. Mindenesetre Szaúd Arábiában meg úgy általánosságban Afrikában biztosan nem ajánlanám a buzulást.
márc. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, a 90-es években nagyon erős skinhead hullám söpört végig az országon.

Azóta rengeteget javult a helyzet.

márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 everlight ***** válasza:
100%
Én rengeteg leszbikust látok kézen fogva a 11. kerületben.
márc. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
Igen, lányok sokan járnak kézenfogva, de kettős mérce van, a fiúknál ezt nem viselik jól a homofóbok.
márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%
Legjobb minden jót a 4 fal között csinálni és azt nem tudja senki.
márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg valaki a másikkal foglalkozik, addig nem kell a maga dolgaival törődnie, ha ezt kellőképpen hangzatosan teszi. Másfelől felesleges visszaélni a nagy egyenjogúskodással, mert a Pride-fele vonaglók mindenre jók, csak nem erre. Mellesleg ismerek olyan meleg srácot, aki saját elmondása szerint sorozatban szexel családos hetero srácokkal, vagy szélsőséges eszméket követőkkel. Ez persze minősíthető, de ketten kellenek hozzá. Egyébként az egymás szájába mászó hetero párok a villamoson szerintem minden jó ízlésű embert zavarnak.
márc. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!