Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon milyen melegkén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon milyen melegként élni? Lehet kéz a kézben menni az utcán, csókolózni, mint a heterók?

Figyelt kérdés
Vagy érdemes külföldre költözni?
márc. 14. 15:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%

Sosem volt még párkapcsolatom, hogy a gyakorlatban megéljem ezt a dilemmát, de valószínűleg nagyon hosszú és nehéz folyamat lenne, mire oda jutnék, hogy különösebb dilemma nélkül megfogjam a párom kezét, vagy bármi más egyértelmű fizikai kontaktust létesítsek vele publikusan.

Van a baráti társaságomban egy meleg pár. Évek óta együtt vannak. Privát társaságban viszonylag szabadon kezelik az egymással való kontaktust. Összebújnak, megölelik, megcsókolják egymást, stb. Nyilvános helyen néha szinte fájdalmas látni, mennyire visszafogják magukat, és csak nagyon ritkán, nagyon apró gesztusokat engednek meg maguknak. Fájdalmas és szomorú, nagyon, hogy még mindig itt tartunk. Pár hete egyik este egy McDonald's-ban vacsoráztam. Az egyik asztalnál egy 15-16 éves forma heteró pár ült. A srác olvasott valamit, a lány a vállára hajtot fejjel talán aludt, talán zenét hallgatott, valami hasonló. Aranyos látvány volt. De nem tudtam nem arra gondolni, hogy ezt nemhogy egy hasonló korú meleg pár, de még én sem merném megtenni, félve a környezetem reakciójától.

márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
38%
Én sem mernék. Nekem sincsen senkim sajnos. De egy McDonalds-ban is beszólnának szerintem 100 százalék. Talán még az asztalt is ránkdöntenék, ha a fejemet ráraknám a párom vállára, hozzábújnék. Dehát ez Magyarország. Itt az emberek többsége homofób. Nyugatra kell költözni. Ott ez is sokkal jobb.
márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyetértek, hogy nyugaton sokkal jobban tisztában vannak vele az emberek: nyilvános helyen nem mászunk bele a másik szájába teljesen mindegy, hogy milyen neműek vagyunk.
márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem egyszer láttam nyilvános helyen szándékosan provokáló homárokat. Metrón pl. egymás ölében ültek. Senki még csak be sem szólt nekik.
márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!